מיכאל אזולאי ו-Aqua creation במילאנו 2009

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: יח"צ | מיכאל אזולאי, אילה צרפתי 03/04/2013
מועד קיומה של תערוכת הרהיטים הבינלאומית במילאנו הצטלב השנה באורח "אכזרי" עם מועד ירידתו לדפוס של המגזין הנוכחי, ואילץ אותנו להותיר את מלאי הרשמים, הראיונות והסקירות בהמתנה לגיליון הבא. ובכ"ז, בלי מתאבן קטן אי אפשר, בפרט כזה שמשלב "גאוות יחידה"
מלון הבוטיק Nhow ממוקם באזור טורטונה במילאנו, שבשנים האחרונות, על שלל הפעילויות והתצוגות שמתקיימות בו במקביל לתערוכה הרשמית, הפך מוקד משיכה אטרקטיבי לכל שוחר עיצוב.

 

 

 

ייחודו של המלון הוא חלליו הציבוריים, בהם מוצגות עבודות מתחלפות של מעצבים המשוות ערך מוסף של מעין "מיני" תערוכות להנאת קהל המתארחים במקום. לקראת תערוכת הרהיטים הוזמנה חברת Aqua creation בבעלותה של המעצבת אילה צרפתי להציג את קולקציית העבודות החדשה שלה בחלל הלובי של המלון, ואת המיצב המרשים שמשך אליו קהל רב הקים עבורה המעצב מיכאל אזולאי. הקונספט הרעיוני לדבריו, היה "למתג" את החלל לשבוע התערוכה כ-Aqua creation hotel , ולשוות למרחב שפה עיצובית כוללת, הן מבחינת שימושי החומרים והן מבחינת הקווים הצורניים שכה מייחדים את יצירתה של צרפתי. בתוך כך כל האובייקטים שהוצגו בלובי, מהם חדשים ומהם שכבר מוכרים כאייקונים, עוצבו ויוצרו ע"י החברה ייעודית עבור החלל הנתון, דוגמת גוף תאורה שתכנן אזולאי כעין "עץ תאורה" מרשים בממדיו שצמח במרכזו, השטיח העגול שנפרש סביבו, גופים עומדים ששובצו במרחב או הפופים והכורסאות המרופדות שפוזרו סביב ולרגע לא נותרו מיותמים!


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי