מפסקי חשמל - שלמות במסגרת

כן, הקירות יכולים לדבר אליכם, אם כל פרט בהם, כולל מפסקי החשמל, השקעים והמסגרות המקיפות אותם, יהיו בדיוק בשפה העיצובית שבחרתם. "שניידר אלקטריק" מציעה לכם מגוון ואיכות שלא תוכלו לעמוד בפניהם

מאת: תמי וינצברג | צילום: | 21/10/2018

איכות, נוחות ויופי - זהו השילוב המנצח שמביאה חברת שניידר אלקטריק הבינלאומית לתחום מפסקי החשמל ואבזרי הקצה, שילוב שגם אנשי המקצוע והצרכנים הישראלים נהנים ממנו ומהשדרוג בעיצוב הבית שהוא מביא אתו.

 

מפסקי חשמל - שלמות במסגרת


מפסקי החשמל ואבזרי הקצה, ובהם שקעים, מפסקי מולטי מדיה, מטעני USB לטלפונים, חיבורי HDMI לטלוויזיה, מתאמי בלו טות' לרמקולים בחיבור אלחוטי ועוד, והמסגרות הנלוות אליהם, מהווים היום פריט שכיח בכל בית. בכל חלל בבית - מהמבואה וחדר האורחים, דרך המטבח וחדרי המקלחת והשירותים ועד חדרי השינה והמרפסות - משובצים היום לא מעט מפסקי חשמל ושקעים מסוגים שונים, שנועדו להקל על החיים ולהנגיש טכנולוגיות מתקדמות. ככל ששכיחותם של אלה בבית עולה - גדל גם הצורך בפתרונות אסתטיים, זמינים ועמידים לאורך זמן.


שניידר אלקטריק, החברה המובילה את השינוי הדיגיטלי בניהול אנרגיה ואוטומציה בבתים ובניינים בכל רחבי העולם, מציעה היום את מגוון המסגרות והמפסקים העשיר ביותר מבחינה עיצובית, תוך שמירה על איכות גבוהה, עמידה בתקנים מחמירים ונוחות התקנה. "אלה הופכים את המפסקים והמסגרות של שניידר אלקטריק לבחירה המועדפת על אדריכלים ומעצבים, חשמלאים וקבלני ביצוע ורבבות לקוחות פרטיים", מסביר ערן לפלר, מנהל מוצר, תחום Retail בחברה.


מפסקים בלי הפסקה


מי שמחפש מגוון עשיר, הכולל מפסקים ומסגרות בכל סגנון וטעם, ובמגוון צבעים וחומרים עשיר במיוחד, כדאי שיציץ בהיצע של שניידר אלקטריק, הכולל שלוש סדרות מבחינת קו עיצובי - "אלגרו" המעוגלת, "פלוס" הצבעונית ו"טופ" המאופיינת במסגרות מחומרים טבעיים, כמו עץ ואלומיניום. כבר בסדרות הבסיס ניתן למצוא מגוון מפסקים, מסגרות ומוצרי קצה בארבעה צבעים - לבן, קרם, אלומיניום וגרפיט - שהוא המגוון העשיר ביותר הקיים היום בשוק הישראלי, ואילו בסדרות היוקרתיות ניתן לבחור מבין 16 גוונים שונים. כל המפסקים והאבזרים מיוצרים מחומר נעים למגע וקל לניקוי.

 

מפסקי חשמל - שלמות במסגרת


 

"האפשרות לשלב רכיבים מסדרות שונות בצבעים שונים ומחומרים שונים, יוצרת כמעט אין ספור צירופים, כך שכל אדריכל, מעצב או לקוח פרטי ימצאו בדיוק את מה שהם מחפשים, ומה שמתאים לעיצוב הכללי של החלל", מסביר יוסי אלפסי, איש מכירות תחום ה-Retail של חברת שניידר אלקטריק. לדבריו, במקביל לתשומת הלב שמוקדשת לעיצוב האסתטי של המוצרים, מושקעים חשיבה ומשאבים רבים בעיצוב הפונקציונלי שלהם. "הרעיון הוא להקל על החשמלאי בשלב ההתקנה ולשאוף לאפס תקלות. לשם כך יצרנו מפסקים/לחצנים, המצוידים במחברים מהירים - פרי פיתוחה של חברת שניידר אלקטריק - המאפשרים התקנה בלחיצה קלה, ללא צורך בברגים ומברגים, תוך התאמה מלאה לכל קופסה שקיימת בשוק", מציין אלפסי. לדבריו, המתאם עשוי מתכת אשר רמת ההתנגדות שלה גבוהה כך שהיא כמעט לא מוליכה חשמל והיא בטיחותית מאוד; ובנוסף המתאם אינו מתקפל, מה שמבטיח הצלחה בכל התקנה. על המתאם מרכיבים את האבזרים השונים - המסגרת, המפסק, השקע וכו' - ובזכות המחבר הייחודי התוצאה מהירה והיא מתקבלת בבטיחות מלאה ובנוחות מירבית.


עמידות גבוהה ואחריות ארוכה


"כמו כל המוצרים של שניידר אלקטריק", מדגיש לפלר, "גם המפסקים והאבזרים הנלווים אליהם עומדים בתקינה מחמירה. הם מיוצרים באירופה מחומרים עמידים, כאלה ששומרים  על צבעם לאורך זמן, ומתאימים לכל קופסת חשמל שקיימת בשוק, כך שגם מי שמשפץ בית קיים יכול להחליף את המפסקים והמסגרות בביתו תוך שימוש במוצרים חדישים, איכותיים ובעלי עיצוב עכשווי ומעודכן".

ולמי שעדיין מתלבט, מזכירים לפלר ואלפסי, כי לשניידר אלקטריק יש בארץ, כמו במעל 100 מדינות נוספות בעולם, נציגות מקומית, כך שזמינותם של המוצרים גבוהה ואספקתם מהירה במיוחד, מה עוד שהם מגיעים עם אחריות ארוכה של 18 חודשים.

 

מפסקי חשמל - שלמות במסגרת

 


פרטים נוספים באתר החברה: https://www.schneider-electric.co.il/he/home/house-electrical-products/switches-and-sockets/רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי