סוד הדלת הנעלמת

יש משהו קסום בדלתות סודיות ובחדרים נסתרים. כבר לפני אלף שנים המצרים נהגו לתכנן חללים נסתרים בתוך הפירמידות, ולמרות כל השנים שעברו – זו אחת מהתעלומות שעדיין מציתות את דמיוננו.  

מאת: | צילום: | 18/07/2016

אמנם בניגוד לימי קדם הדלתות הנסתרות כמעט ואינן משמשות כמסווה לחדר או למעבר חשאי, אך עדיין קסמן נותר בעינו - בעיקר משום שאין תחליף למראה הנקי, האסתטי והמודרני שהן מעניקות לחללים השונים. בנוסף, הדלתות הנסתרות מאפשרות לכל אחד ואחת מאתנו לעצב את החלל כיד הדמיון הטובה עליו, בלי להתחבט בשאלה - האם הסגנון והגוון של הדלתות מתאים בדיוק לסגנון העיצוב?

ויש לדלתות הנסתרות עוד תכונה חשובה מאוד שהיא אולי אפילו החשובה ביותר – הן אינן מבזבזות שטח מקום יקר. 


תחום הדלתות הנסתרות נחלק לשני סוגים עיקריים: דלתות כיס ודלתות בקו הקיר.

דלתות כיס

דלתות כיס הן דלתות הזזה שנבלעות בתוך חלל ייעודי (כיס) שנמצא בתוך הקיר. משום שהן מאפשרות ניצול מלא של החלל, דלתות הכיס נחשבות כיום כפתרון הטוב ביותר עבור חללים קטנים כמו לדוגמה: חדרי ארונות, חדר האמבטיה שצמוד ליחידת ההורים, חדר שירותים לאורחים וכדומה.


דלתות בקו הקיר

דלתות בקו הקיר הן דלתות שמיושמות בקו אפס של הקיר ולכן הן נראות כהמשך טבעי שלו. הדלתות בקו הקיר  נטמעות באופן מלא בסגנון העיצוב שהוא על פי רוב בעל קווים מודרניים מינימליסטיים. הדלתות אף יוצרות תחושה של חלל גדול יותר. 

בין אם תבחרו בדלתות בקו הקיר עם הלבשה (משקופים) או ללא הלבשה – הגימור הזהה לגימור של הקיר מאפשר התמזגות מושלמת בין הדלת לקיר. 

גם דלתות הכיס וגם הדלתות בקו הקיר הפכו עם השנים להיות הבחירה המועדפות על אדריכלים ומעצבי פנים רבים שמחפשים אחר הגמישות העיצובית בלי לוותר על מראה חדשני ועוצר נשימה. 


הדלתות של חברת ECLISSE האיטלקית המשווקות על ידי חב' ח.ג.סחר הוותיקה, בעלת מוניטין של מצוינות כבר מעל 60 שנה, ידועות בכל רחבי אירופה בזכות: הפטנטים של מערכות המסילה, החדשנות והחומרים האיכותיים. השילוב של שלושת התכונות האלו הוא זה שמעניק לדלתות יופי חסר תקדים ועמידות לאורך שנים רבות. 

השילוב בין האיכות של דלתות ECLISSE עם המקצועיות של מחלקת ח.ג.סחר PRO שמתמחה בפתרונות גמר מתקדמים לבנייה – מאפשר לכם לא רק לרכוש את המילה האחרונה בעולם הדלתות, אלא אף לקבל ייעוץ וליווי צמוד החל משלב האפיון ההתקנה ועד למעמד המסירה. 


מגוון הסוגים העשיר של דלתות הכיס והדלתות בקו הקיר, וגם קלות התקנתן הפכו את הדלתות הנסתרות למבוקשות מאוד גם במגזר הפרטי וגם בתעשיית המלונאות והאירוח. 

אתם מוזמנים להתייעץ עמנו, כדי שגם אתם תוכלו להתקדם לעולם ומלואו של דלתות המספק פונקציונאליות ויופי באלמנט עיצובי אחד. ליצירת קשר לחצו כאן. 

למידע נוסף: "ח.ג. סחר בינלאומי בע"מ", טל' 03-5136100, / http://www.h-g-trading.co.il/      -תוכן שיווקי-

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי