מגשימי החלומות

חברת טרלידור מפגינה עוצמה טכנולוגית ורואה באדריכלים העובדים עמה שותפים לדרך, כשמאפשרת להם לעוף לגבהים, לחלום ולתכנן ביחד את הפתרון הבא עבור לקוחותיהם

מאת: אורי סלע | צילום: | 05/06/2016

מזג האוויר הים תיכוני הגדיר באופן טבעי, את חוץ הבית כחלק בלתי נפרד מאזור המגורים. השנים האחרונות מציגות את מיטב הפיתוחים המאפשרים בילוי נעים ונינוח באוויר הפתוח. חברת טרלידור המתמחה ביצירת פתרונות מעטפת כוללים לתחום ה- OUTDOOR מציעה בין שאר- גדרות, פרגולות, שערים, דלתות לחדרי אשפה ורבים נוספים, היוצרים סגנון עיצובי מובחן לסביבה החיצונית כולה. מגוון המוצרים הרחב שמציעה חברת טרלידור והטכנולוגיה המתקדמת המאפיינת את מפעלי החברה, מאפשרים להעניק פתרון כולל לסביבת הבית החיצונית כולה. 


אם בעבר הסתפקה המרפסת בשולחן וכמה כסאות פלסטיק, הרי שכיום ההתייחסות לחוץ הבית משלבת אספקטים של סגנון, חומר וצבע. לעיתים יעוצב החוץ, כחלל נפרד, בעל סגנון שונה מהסגנון המאפיין את חלל המגורים הפנימי ופעמים אחרות הם יהוו המשך האחד של השני. יכולת הייצור הגבוהה והרמה האינדווידואלית שמצליחה לייצר טרלידור לאדריכלים העובדים עמה, מאפשרת קבלת מנעד עשיר ביותר של מוצרים, צבעים, חיתוכים וגימורים. קיימת חשיבות רבה ליצירת שפה סגנונית אחידה וכשריפודי מערכת הישיבה שבמרפסת משתלבים עם גוון הגדר, השער או הפרגולה, המראה הכללי הוא מראה הרמוני שכיף להיות חלק ממנו. החברה, שמקפידה על ייצור כחול לבן, מפגינה עוצמה טכנולוגית המאפשרת יצירת פתרונות בהתאמה אישית, בהתאם לדרישות האדריכל. 


מחלקת האדריכלים בטרלידור, פועלת במטרה להעניק פתרונות יצירתיים ולאפשר לאדריכל מרחב פעולה ויכולת לפתח ביחד איתו את הפתרון הנדרש. טרלידור רואה באדריכלים ומעצבי הפנים, שותפים לדרך, וביחד איתם יוצרת את הפתרון המושלם ללקוח. באופן הזה האדריכל יכול לתכנן, לעוף לגבהים ולחלום, כשבטרלידור ישתפו עמו פעולה ויראו בו חלק אינטגרלי מתהליך החשיבה והגיבוש. כל מוצרי החברה, מיוצרים במפעל האלומיניום של טרלידור ונצבעים במצבעת החברה, העושה שימוש בצבעי אבקה. צבעים הנחשבים ידידותיים לסביבה בשל היותם לא רעילים, לא נדיפים, ולא מזהמים ומעניקים בנוסף, עמידות בפני קורזיה. המצבעה של טרלידור מעניקה שירות למגזר הפרטי ולתעשיה המקומית, לחברות מהמובילות בשוק. מפעל האלומיניום של טרלידור מייצר מדי יום מעל ל-1000 פריטים שונים ומתפקד מבחינת ההיקף ונוהלי העבודה בדומה למפעל הייטק. 


טרלידור היא החברה הגדולה בתחומה בישראל והינה חלק מקבוצת חברות הכוללת בנוסף את חברת דמתי המתמחה בייצור חממות חכמות לתחום הביו טכנולוגיה, שבין לקוחותיה המכון הוולקני, מכון ויצמן וחברת הזרע וחברת אינקומק בלוקר המתמחה בפתרונות לזיווד אלקטרוני ומייצרת גופים לכספומטים, למדפסות לייזר ופתרונות נוספים בהתאם לדרישת הלקוח. מחלקת האדריכלים בטרלידור, תשמח לעמוד לשירותך ולהעניק לך מידע רחב אודות האפשרויות המגוונות ליצירת שיתוף פעולה שיסייע לך להגשים את החלום שלך ושל הלקוח שלך.
 
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי