מהפכה מבפנים

המהלך האסטרטגי של רב בריח עם כניסתה לתחום דלתות הפנים היה מהלך שהשלים את הפתרונות המתקדמים עמם מזוהה החברה בתחום דלתות הכניסה

מאת: אורי סלע | צילום: | 20/04/2016

רב בריח משיקה את סדרת TOP לדלתות פנים. מאיה דונרשטיין יתיר, סמנכ"ל המרקום של החברה מסבירה שמדובר בסדרה המתקדמת ביותר הן מבחינה טכנולוגית והן ברמה הויזואלית, בשוק דלתות הפנים בישראל. דורנשטיין מציינת שההתפתחות הכוללת כניסה לתחום דלתות הפנים, מציבה את רב בריח כמותג המוביל בשוק הדלתות בישראל.

סטנדרט חדש בתחום דלתות הפנים בישראל
סדרת TOP היא סדרת דלתות פנים המציבה סטנדרט חדש בתחום בישראל וצפויה להיות סדרת הדגל של החברה בתחום. הסדרה משלבת עיצוב מרהיב, קו אסתטי מובחן, רמת גימור עילית, איכות בלתי מתפשרת והתאמה לצרכי השוק בישראל. את סדרת הדלתות המיוחדת פיתחו מהנדסי החברה במהלך השנה וחצי האחרונות. דורנשטיין מציינת שסדרת TOP החדשה משתמשת בעוגנים של החברה, ששמים דגש רב על האיכות הגבוהה ביותר, בתוספת לביטחון ועיצוב מתקדם. כפי שפועלת רב בריח בשאר התחומים מדגישה דורנשטיין גם בתחום דלתות הפנים גייסו לדבריה את הידע הרב יחד עם מומחים בתחום דלתות הפנים, על מנת ליצור סדרה שתציב סטנדרט חדש בשוק הזה.


קו אסתטי מובחן לצד רמות ייצור בלתי מתפשרות
הדלתות רחוקות מלהיות יפות בלבד. זה נכון שבחברה הושקעו מאמצים ראויים לציון בכל הקשור לניראות של דלתות הפנים החדשות אך מערך הייצור החדשני מאפשר להיות בטוחים שהמוצר הוא גם אחד האיכותיים שניתן למצוא היום בשוק. בשנה האחרונה, מפרטת דורנשטיין, נעשתה עבודת השבחה של פסי ייצור ומחקרי שוק, הכל כדי להעמיק את הידע ככל שניתן. הדלתות בסדרה בעלות עמידות גבוהה מאוד בפני נזקי מים, והן מאובזרות בצירים איכותיים. תהליך הייצור כולל מילוי פלקסבורד לבידוד אקוסטי, מנעול מגנטי לנעילה שקטה, אטם היקפי והלבשות WPC רחבות מתכווננות או טלסקופיות.
המכלול מהווה את החלופה הטובה ביותר עבור הצרכן הדלתות מיוצרות במפעל רב-בריח בישראל, בגימורים שונים ועומדות בסטנדרטים הגבוהים של איכות ומצוינות המאפיינים את החברה. דונרשטיין מוסיפה ששוק דלתות הפנים בישראל בלבד מוערך כיום בהיקף של כ- 500 מיליון שקל. עם השקת הסדרה המתקדמת, צפויה רב-בריח להפוך לשחקן מוביל בתחום דלתות הפנים בארץ.


שפה אחידה בין דלת הכניסה לדלתות הפנים
דלתות הן אחד המוצרים הדומיננטיים בבית, החל מדלת הכניסה וממשיך בדלתות הפנים של חדרי השינה, השירותים, המזווה ועוד. אחד היתרונות הבולטים מהם יהנה הצרכן הוא ההתאמה שיוכל לבצע בין דלת הכניסה לדלתות הפנים, כששני סוגי הדלתות יגיעו מאותו בית יוצר, ובעלי סגנון עיצובי דומה. האדריכלות המודרנית נוטה כיום לעיצוב חללים פתוחים ומאוחדים ודלת הכניסה נראית מרוב חלקי הבית ומהווה אלמנט עיצובי לכל דבר. סדרת TOP כוללת דלתות בעיצובים שונים, המשלבים מגוון טקסטורות, גוונים וגימורים ביניהם חריצים דקורטיביים, שילוב זכוכיות, פסי אלומיניום, חלונות ועוד.

רב בריח: www.rav-bariach.co.il | 1-800-800-100
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי