עולם ומלואו של ידיות

 

נניח שמאסתם בארונות המטבח, או שארון הבגדים בחדר השינה נראה קצת מיושן, ואולי הארון היקר, בעל ידיות הדובי המתוקות שקניתם לילדתכם, רק לפני 5 שנים, נראה פתאום ילדותי מדי, כי זה מה שקורה כשהזמן רץ...
מה תעשו?

מאת: | צילום: | 02/02/2015
בחסות: יעד פרזול

לפי שאתם שוקלים רכישת ארונות חדשים - הוצאה לא מבוטלת בכלל - אולי כדאי שתשקלו להחליף את סט הידיות של הארונות. היום כשיש עולם ומלואו בתחום של הידיות, תוכלו לשדרג ולעדכן את מראה הארונות בהוצאה קטנה יחסית.

אין סוף סגנונות

 

אחד הדברים שאנשים רבים אינם מודעים אליהם הוא שבזכות המגוון העשיר של הידיות תוכלו תמיד למצוא את הסגנון וסוג הידית שמתאימים לצרכים שלכן. ובמילים אחרונות, בניגוד לפרטים משלימים אחרים, בתחום של הידיות אפשר לומר בביטחון מלא שלכול ידית יש אלטרנטיבה.

בנוסף לכך, ההתקנה של הידיות היא פשוטה ביותר, כל מה שצריך הוא מברג שישחרר את הברגים מאחורי דלתות הארון.

 

נגיעה של ידית


גם בידיות יש טרנדים חזקים יותר וחזקים פחות. הטרנדים החזקים כרגע, על פי חברת יעד פרזול, הם: בחדרי הילדים, ידיות צבעוניות, ידיות פרחים, ידיות כפתור עץ שעליהם דמות של ג'ירפה, אריה, מכונית או פרה – ובמילים אחרות - כל מה שחמוד וצבעוני הולך.אצלנו המבוגרים חל בשנים האחרונות מעבר מידיות בסגנון הכפרי, לידיות בסגנון מודרני עם הפניית מבט לעבר הסגנון הקלאסי. המטרה היא להכניס באמצעות הידיות כתם צבע חדש ואף נגיעה סגנונית מעניין, ובמקביל לא לתת לידיות להשתלט על כל התמונה.
זו גם הסיבה שצבעי הידיות הנפוצים ביותר במטבח ובסלון, נוטים לגוונים עדינים יותר כגון, בז', חום קפה, פליז וכסף עתיק. בנוסף לכך - הטרנד של ידיות ממש ארוכות במגרות הלך עבר לו, בעיקר בזכות ההבנה שהידית ארוכה היא לא זו שעוזרת להם לפתוח את המגרה, אלא ציר ומסילה איכותיים.


עצות של ידיות

 

בחדרי האמבטיה מומלץ להימנע מידיות מבריקות. בניגוד לשאר האביזרים שנמצאים באמבטיה – הידיות לא מגיעות עם ציפוי ומכיוון שהן נמצאות בחלל שיש בו המון לחות, המראה המבריק שלהן יכול לדהות.

 במטבח רצוי לוותר על ידיות אינטגרליות שהן לא נוחות ואף נוטות לשבירת ציפורניים ארוכות. ובמקומן להיעזר בידיות בעלות מראה קלאסי. אפשר גם ליצור סגנון כפרי רך, באמצעות ידיות עם כפתורי פרחים קטנים.


גם במטבח, גם בחדר השינה וגם בחדרים אחרים, לפני בחירת הידיות כדאי להסתכל לא רק על הארון שזקוק להחלפת הידיות, אלא גם על כל הסביבה שבה הארון נמצא, על הרהיטים הנוספים, על צבע הקירות ועל שאר החיפויים – רק כך תוכלו לוודא שבחרתם את הידיות המתאימות ביותר לסגנון כולו.


ידיות יוצאות דופן


ויש אנשים שמעדיפים ליצוק את כל המקוריות והיצירתיות שלהם דווקא לתוך הידיות...ובמיוחד בשביל המשוגעים לדבר יש ידיות פורצלן לחדר האמבטיה בצורה של אברי גוף כמו: כף יד, כף רגל, גוף של אישה וכדומה. לארונות בסלון יש ידיות בצורת כפתור קובייה נוצץ בצבעים דומיננטיים כגון: אדום, סגול, טורקיז, כסף ואפילו זהב.


ועוד עצה אחת אחרונה - אם אתם עובדים עם אדריכל או מעצב פנים על שיפוץ הבית, או על בנייה מחדש, כדאי שכבר בשלב התכנון תקדישו מחשבה גם לסוג ולסגנון הידיות.


אתם מוזמנים לבקר אותנו באתר ולהתרשם ממגוון הידיות


ושתהיה לכם בחירת ידיות מהנה ומוצלחת

 

 

 


 

 

 

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי