ראיתם פעם מקרר עם פרס?

   

 

פתרונות ישיבה מעוצבים, קולקציה אלגנטית במיוחד לחדר האמבטיה, חיפוי שעם לקיר, וחוויות במטבח 

מאת: | צילום: | 21/01/2015

לשבת על זה

המותג הבינלאומי לפתרונות ישיבה מעוצביםSIT ON IT נחת בישראל והשיק קולקציה המשלבת מגוון רחב של דגמים המתאימים לחללי פנים וחוץ. המוצרים, הזוכים להצלחה בעולם, עשויים 100% ניילון עם שכבה עליונה עמידה ומכילים פניני ESP (פוליסטרן) זעירות, ואיכותם החומרית מבטיחה נוחות מרבית, שמירה על הצורה המקורית לאורך זמן, עמידות בפני מים ותחזוקה קלה. ניתן לנקות את המוצרים במטלית לחה, סבון עדין, ואפילו לכבס את הכיסוי במכונת הכביסה: מרוקנים את התכולה לקופסת קרטון, מכבסים את הכיסוי (לא להכניס למייבש) ומחזירים את התכולה פנימה.

להשגה: "אבני טל", אולם תצוגה ברחוב אבן ספיר 4, ת"א


www.sitonit.co.il


עידן הברונזה

את הברונזה, ש"סומנה" לאחרונה כתופסת תאוצה בסצנת העיצוב, כבר אפשר למצוא בקולקציית Male Alpha – קולקציה אלגנטית במיוחד מבית חברת FALPER, איטליה, המשווקת בארץ ע"י רשת. תוך ניצול טכנולוגיות חדשות פיתחה החברה שפה חזותית המשלבת חומרים בעושר "אמביוולנטי" וביניהם ברונזה, עור בקסטר, נחושת, נירוסטה, גימור טיטניום מבריק או מוברש לבחירה ועוד. בעיצוב הקולקציה נעשה שימוש בטכנולוגיית ה-Ceramilus לעיצוב אמבטיות וכיורים, המביאה אותם ל"קצה" מרשים באיכותו ובמופעו האסתטי.

 


רשת "MODY" , רח' הלחי 31 בני ברקחוויה במטבח

בימים אלו משיקה חברת מטבחי סמל את הדור החדש של עולם המטבחים- סדרת SEMEL NG: סדרת מטבחים המצטיינת בשילוב מיטבי של חומרים משובחים וטכנולוגיה מתקדמת. סדרת המטבחים מיוצרת תוך שימוש מיכון חדשני ביותר המבטיח את איכותה הגבוהה, דיוק ואסתטיקה, המגלמים את המטרה העומדת בבסיס פעילות החברה להביא ללקוחותיה את המילה האחרונה בתחום.

 

סניפי רשת " מטבחי סמל" ברחבי הארץ


www.semel-kitchens.co.il

 

השעם על הקיר

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק מותגים מובילים בתחומי הריצוף, החיפוי והכלים הסנטרים, משיקה ליין חדשני של חיפויי קירות. החיפויים, מבית חברת AMORIM, פורטוגל, עשויים משעם טבעי בעיצובים עשירים למראה מהם ניתן יהיה להתרשם בתערוכת העיצוב הבינלאומית שתיערך בתחילת ספטמבר בגני התערוכה בת"א. השעם ניחן ביתרונות של בידוד תרמי ואקוסטי, בעמידות גבוהה המגנה על הקיר, והוא ניתן להתאמה לכל חלל ולכל קיר ללא התאמה מיוחדת של פני השטח.

 

סניפי רשת 'אלוני' ברחבי הארץ

 

www.alony.co.il


מקררים עם פרס

אחרי שהציג מקררים בעלי ארבע דלתות בציפוי נירוסטה חיצוני, משיק מותג מוצרי החשמל הבינלאומי Teka, את "EXCLUSIVE"- סדרת מקררי מגה בגימור נירוסטה פנימי וחיצוני בעלי 6 דלתות בגודל 120 ס"מ לאחסון מרבי. הסדרה שזכתה בפרס ה-Reddot היוקרתי, כוללת מספר אלמנטים בולטים וביניהם: שתי דלתות מקרר עליון הנפתחות לחלל מרווח אחד, מגירות ייעודיות בטכנולוגיית ה-"קריספר" המאפשרת להעלות את טמפרטורת המקרר ל-12 מעלות וכך לשמור על טריות מזון לזמן ארוך, וכן, מתקן פנימי אוטומטי ליצירת קוביות קרח בקלות. בנוסף, לשומרי שבת: בתוך המקרר ישנו התקן שבת מובנה לשליטה על התאורה.

 

אולם תצוגה רח' משכית 32, הרצליה פיתוח

 

www.teka.co.il

 

 

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי