"גלריה פחות מאלף"

 

גלריית "פחות מאלף" היא פורמט חדשני שטרם נראה בישראל - יצירות אמנות מקוריות של אמנים ישראליים, במחירים שווים לכל נפש, עד פחות מאלף דולר.

מאת: | צילום: | 25/12/2014
גלריה "פחות מאלף"
רח' אברבנאל 60, פלורנטין, תל אביב

מטרתה של הגלריה - להנגיש את האמנות הישראלית לציבור הרחב, או במילים אחרות - אמנות טובה ומקורית בלי לקרוע את הכיס.


בזוקה ג'ו


בתקופה האחרונה הגלריה הולכת ותופסת מקום של כבוד בנוף הגלריות התל אביביות, ומהווה מוקד משיכה גם לבכירי האמנים הישראלים, המציגים בה. כך ניתן לרכוש אמנות מקורית של אמנים בכירים כדוגמת סיגלית לנדאו, ציבי גבע, אמני רחוב מובילים כמו בזוקה ג'ו, DEDEועוד, אמנים מבוססים וגם אמנים בתחילת דרכם.

 

דדה


דניאל סיבוני


"תשעים אחוז מהציבור שפוקד את הגלריות משתייך למעמד הביניים", אומר אלי אדרי, בעל הגלריה. "לציבור הזה מגיעה הזכות המלאה ליהנות מאמנות טובה ואיכותית, ולכן אנחנו פה כדי לנפץ אחת ולתמיד את הקשר בין האמנים לקומץ קטן של אספנים עשירים ובעלי גלריות, ובמקום זאת לחברם לציבור הרחב, שיוכל לא רק להציץ מחלון מסעדת היוקרה על הסועדים במסעדה, אלא גם להיכנס פנימה ולהזמין מנה טעימה ואיכותית לעצמו... הרצון הוא לקדם את המפגש בין אמנות מקורית טובה לאנשים שרוצים לקנות משהו בעל ערך וייחודי שלא יוצא מפס ייצור".


יאיר גרבוז


יואל גלינסקי


רשימת האמנים המופיעים בגלריה (חלקית): דניאל סיבוני, יאיר גרבוז, יאיר פרץ, אסי משולם, סיגלית לנדאו, שחר שריג, עדי סנד, בזוקה ג'ו, Dede, דוד טרטקובר, מאירה פורת, ציבי גבע, יואל גילינסקי, מוטי מזרחי, דניאל סרחיו, שירה גפשטיין מושקוביץ, ניב בורנשטיין, זאגני אוד, עידו שמי, אילן נחום, גידי סמילנסקי,wonky Monky, זובלנד ועוד.


שירה גפשטיין מושקוביץ


כתובת הגלריה:

 

אברבנאל 60, פלורנטין תל אביב

 

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי