הום סטיילינג - 'אימג'בנק'

 

שברנו, הקמנו, ריצפנו, הדבקנו ועכשיו  הגיע הזמן הכי כיפי בעיצוב פנים ובהום סטיילינג – הלבשת הבית. חלק מהלבשת הבית היא גם הלבשת הקירות, רצוי באורח כמה שיותר מקורי, אישי ומותאם לסגנון הנבחר. כלי עזר משמעותי מציעה הגלריה האינטראקטיבית הראשונה בתחום הלבשת הקירות – גלריית 'אימג'בנק' בדיזיין סנטר.

מאת: מערכת אתר 'בית ונוי' | צילום: יח"צ | 03/04/2013

 

אימג'בנק ישראל, נציגתה הרשמית של Getty Images בארץ, סוכנות הצילומים הגדולה בעולם, השיקה לאחרונה במתחם ה'דיזיין סנטר' גלריה המעניקה לציבור המקצועי והפרטי גישה לארכיון התמונות הגדול בעולם. הארכיון כולל למעלה מ-90 מיליון צילומים של טובי הצלמים בעולם, בתחומים ובסגנונות מגוונים. הגלריה - הראשונה מסוגה בעולם - מציעה קונספט ייחודי במסגרתו ניתן, לא רק לבחור תמונות, אלא גם להדפיסן בגדלים נבחרים ועל גבי מגוון רחב מאוד של משטחים מחומרים שונים.


 

 

בגלריה עומדות לרשות הקהל המבקר (הן הקהל הפרטי והן הקהל המקצועי בתחומי – הום סטיילינג, עיצוב פנים, אדריכלות וכד') יועצות עיצוב פנים אשר מעניקות סיוע בבחירת התמונות ובבחירת חומרי המשטחים, בהתאמה לחלל הנבחר. באמצעות עמדות מחשב מאוישות ניתן לאתר בקלות את התמונות המתאימות ביותר למטרה ולטעם האישי ולהחליט לגבי החומר שעליו תודפס התמונה: קנבס, סאטן, זכוכית, פרספקס, מתכת, עץ, קרמיקה ועוד. 


עמדות עבודה בגלריית 'אימג'בנק' ב- 'דיזיין סנטר'. צילום: רונן כרם.
 

 

מבחר התמונות הרחב, כולל צילומים, תמונות, איורים, קומיקס ועוד במבחר עצום של סגנונות ברמת מקצועית גבוהה. במקרה הצורך ניתן גם לרכוש רישיון לשימוש בבלעדיות בישראל. כך, יכול הרוכש של תמונה לדעת כי התמונה שתוצב בביתו או במשרדו הינה ייחודית במינה בישראל. בנוסף, בעלי הגלריה מקפידים מאוד להמליץ רק על תמונות שאיכותן הגבוהה תישמר בהדפסה, תוך הדגשת תת הגוונים של כל תמונה. המחירים נעים   מ- 1,800 ₪ ועד 10,000 ₪, בהתאם לתמונה הנבחרת ולסוג המשטח עליו היא מודפסת.


גלריית 'אימג'בנק' ב'דיזיין סנטר'. צילום: רונן כרם.
 

 

הגלריה מציעה כלי ייחודי וחדש בתחומי עיצוב פנים, הום סטיילינג והלבשת הקירות, ליצירת סיום הולם למלאכת עיצוב הבית.

 

לפרטים נוספים: www.imagebank.co.il 

 

מרלין מונרו. אימג'בנק – Getty Images.
 

 

אודרי הפברון – אימג'בנק – Getty Images
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי