לעצב במימד נוסף

חברת ש.י.ר.ן פרופילים מייבאת סדרה מיוחדת של חיפויים תלת מימדיים, שעוטפים את קירות הפנים בעומק ייחודי ובתחושה חדשה

מאת: טל פאר | צילום: | 05/05/2021

החיפויים התלת מימדים מבית "ORAC DÉCOR" ,העשויים פוליאוריטן, הופכים חללים רגילים למפוסלים באופן מיידי. הנה לפניכם מספר רעיונות לשימוש בדגמי סדרת ה- 3D המאפשרים לקונספט העיצובי לקבל ביטוי במימד נוסף. 

החיפויים העשויים פוליאוריטן, הופכים חללים רגילים למפוסלים באופן מיידי
החיפויים העשויים פוליאוריטן, הופכים חללים רגילים למפוסלים באופן מיידי
   

דרך הפירמידות ועד לדיונות

בתוך הסדרה התלת מימדית של המותג הבלגי, ניתן למצוא מגוון חיפויים המאפשרים לכל המעוניין בשינוי חלל הפנים, אופקים רחבים לעיצובו. בסגנון אחד , נוכל למצוא את הדגמים הגיאומטריים כמו ה- W113 COBBLE , שבמראה ההנדסי מזכיר מעין מבט-על לכיפת פירמידה. הגימור המחורץ שמעטר את החיפוי, מוסיף לו נפח וכאשר הוא משמש לחיפוי קיר שלם או תקרה, מתקבל אפקט עמוק ומראה חדשני. חיפויים בסגנון זה יוכלו להתאים לכל חלל הזקוק לנגיעה מעט מודרנית- מרענון האווירה שבחדר האורחים, ועד לחיפוי הכניסה במוזיאון שזה עתה נפתח.

אפשר ליישם את החיפוי בכיוונים שונים ולקבל מראות נפרדים
אפשר ליישם את החיפוי בכיוונים שונים ולקבל מראות נפרדים
   

בסגנון אחר, נוכל למצוא דגמים שמתרחקים מהמראה הגיאומטרי ומתאימים לסגנון זורם ופלואידי יותר. דגם ה- W112 RIDGE , למשל, מתאפיין בקווים רכים המזכירים דיונות חוליות. "הקפלים" העמוקים שמחורצים בחיפוי, יוצרים עומק בולט בין השכבות שמתגבר אף יותר כאשר החיפוי נצבע. חיפויים מדגמים אלה, יתאימו לחללים מסוגים שונים בהם נרצה להוסיף תחושה קלה של דינמיות: ממבואה בבית מלון טרנדי וחדש ועד לחדר קבלה בפעילות שוקקת.

בתלייה אופקית מתקבל סגנון MID-CENTURY. חיפוי מדגם W107 CIRCLE
בתלייה אופקית מתקבל סגנון MID-CENTURY. חיפוי מדגם W107 CIRCLE
   

ורסטיליות מכל הכיוונים

החיפויים בסדרת ה-3D משתלבים בהרמוניה גם לצד סגנון עיצוב שכבר קיים בחלל. הבחירה בשיטת היישום ובכיוונם של הפאנלים המונחים, תייצר מראות שונים. בבחירת דגם ה- W107 CIRCLE, לדוגמא, נוכל להשתמש בשיטת תלייה אנכית או מאוזנת ולקבל שני מראות נפרדים. כך למשל, חיפוי אנכי יסגנן את הקיר באופן שמזוהה עם סגנון ה-"Mid-century" האמריקאי, ואילו תלייה במאוזן של אותו החיפוי - תפיק מראה שונה לחלוטין שיזכיר מרבדים של עלי כותרת.

כמו יצירת אומנות עצמאית - חיפוי מדגם W130 CHEVRON
כמו יצירת אומנות עצמאית - חיפוי מדגם W130 CHEVRON
   

בזכות המרקמים העשירים בפרטים, כדוגמת אלו המעטרים את דגם ה- W130 CHEVRON , החיפוי ישמש במקרים רבים גם כיצירת אומנות עצמאית. השימוש בדגם זה, המחוטב בקווי מתאר שמזכירים את הסגנון הניאו-קלאסי, יתאים לעיצוב אזורים שאליהם נרצה למשוך חזרה את המבט: מהדגשת ראש המיטה במראה אריסטוקרטי, ועד ליצירת מסגרת דקורטיבית לתקרה מקומרת על מנת להדגיש בה את הפאר. 

עוטפים את קירות הפנים בעומק ייחודי. סדרת ה-3D מבית ORAC DECOR
עוטפים את קירות הפנים בעומק ייחודי. סדרת ה-3D מבית ORAC DECOR
   

לצד השימושים האלה, קיימים רבים ואחרים שאפשר ליצור בעזרת דגמי הסדרה. בין אם כפתרון חיפוי לחלל פרטי ואינטימי, או עיצוב קירות במבנה ציבורי – החיפויים הללו נותנים מענה מקורי ושלם.

לפרטים ויצירת קשר - ש.י.ר.ן פרופילים:
טלפון: 03-5377772 / 04-8426027
 

 

הכתבה מתוך גיליון 162 בנושא חיפויים <<להורדת המגזין לחץ כאן>>


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי