אחד לכל חדר

הם שונים אבל משלימים: ארבעת החיפויים הבאים בייבוא בלעדי של חברת ח.ג סחר, נותנים פתרון איכותי למבנים עם צרכים שונים.

מאת: טל פאר | צילום: | 30/04/2021

משרבייה עשויה מלוח CDF. ביצוע: Georg Ackermann GmbH. צילום: Swiss krono
משרבייה עשויה מלוח CDF. ביצוע: Georg Ackermann GmbH. צילום: Swiss krono
   

"לגעת" עם העיניים

לחיפוי העץ התלת מימדי של המותג Vd Holz in form , יש טקסטורה עמוקה במיוחד- שבולטת כבר ממבט ראשון. המרקם נוצר כתוצאה מ"כירסום" מכני בתבנית החומר, שמעליו נכבשים לאחר מכן בהטבעה אנכית ואופקית פורנירים שונים של עצים, כגון אלון, אגוז, ארז וכו'. התלת מימדיות מוסיפה נפח מוחשי ללוחות, המיוצרים במידות  1050 2450x או, 3135x1270 ומאפשרות לעטוף את המבנה במראה ישן ווינטג'י או לחילופין בכיוון מודרני יותר, במראה מוחשי שכמעט מאפשר "לגעת" בו עם העיניים.

כך למשל, בפרויקט דירת פנטהאוז אורבנית, שולב דגם "2261 SISAL" ,בהשראת צמח מקסיקני עם עלים בצורניות גלית עדינה. גוון השחור- פחם בשילוב המרקם ששזור בקווים רכים ומעט גליים, השתלב כחיפוי פנים לקיר שלם באורך 25 מטרים. הקיר שימש כמעטה של מסתור עבור שאר חדרי הבית: הממ"ד, חדרי השינה, חדרי השירות וארונות האחסון שבמטבח. המראה שהתקבל יצר המשכיות בחלקי הבית ועטף אותו במראה מודגש ועוצמתי.

swissclic אקוסטיק אלון. עיצוב: נעמי שחר. ביצוע: ח.ג סחר. צילום: ליאור טייטלר
swissclic אקוסטיק אלון. עיצוב: נעמי שחר. ביצוע: ח.ג סחר. צילום: ליאור טייטלר
   

קירות מזכוכית

לוחות ה-"Crystal" של חברת REHAU ,מכניסים חומריות שונה לגמרי . הלוחות האקריליים קלי משקל ובטיחותיים יותר בהשוואה ללוחות עשויים זכוכית אמיתית, ונותנים את המראה המבריק מבלי התכונה השבירה והצורך באיש מקצוע נוסף. החיפוי שמיוצר גם ב-4 מ"מ, מתאים לשימוש בחללים רטובים ונותן מענה מרענן לקירות חדר האמבטיה: בחירה בגוונים הלבנים כמו דגמי "PERLA" ו- "BIANCO" יצרו את המראה השקט של All white, ואילו בחירה  בלוחות דמויים שיש מסדרת " Décor" ילכדו את התחושה השיקית. 

 

חיפוי קירות swissclic בחדר ישיבות. ביצוע: ח.ג סחר. צילום: Swiss Krono
חיפוי קירות swissclic בחדר ישיבות. ביצוע: ח.ג סחר. צילום: Swiss Krono
   

להתערב בצורניות

פתרון החיפוי הבא מאפשר להתערב בצורה עמוקה בחומר, וליצור בעזרתו צורניות מגוונת. חיפוי "CDF", מבית המותג Swiss Krono, עשוי מלוחות עץ דחוסים וקשיחים בגוון שחור, שניתנים לציפוי במלמין בגווני עץ, אבן, או בטון. את השכבתיות אפשר לנצל בדרך מקורית באמצעות חריצה בלוחות בקלות בטכניקת CNC , ויצירת דוגמאות שונות, כמו משרביות למשל, בהתאם לאופי החלל ולקונספט העיצובי הנבחר. ה-CDF הוא פתרון פונקציונלי - החיפוי נושא תקן אש ישראלי , עמיד לשריטות וקל לניקוי, ולכן יתאים כחיפוי פנים בחללים ציבוריים עם תנועה רבה, מורכב כלוחות שלמים או חתוך בדרך יצירתית.

לוחות
לוחות "CRYSTLE DECOR" משולבים בסלון. צילום: REHAU
   

להנמיך את הטון

בדומה לקודמו, גם הדגם האחרון מיוצר על ידי חברת Swiss Krono השוויצרית, אבל מתייחד בזכות תכונה ששמורה לו. חיפוי ה- PANNEL-A SWISSCLIC  בדגם "CREATIVE "מחורץ במרווחים משתנים ונותן מראה מפוספס ואלגנטי בשלושה צבעים: אלון, בטון ולבן. הדגם המחורץ, בשילוב ספוג בידוד הופך אותו לפתרון חיפוי אקוסטי לחללים שבהם נדרש בידוד מרעש, ועדיין שומר על מראה מעוצב. ארבעת החיפויים הללו אמנם שונים האחד מהשני- אבל יחד הם נותנים פתרונות טובים לחיפוי חללים עם צרכים שונים, ולהדק את המראה הכולל.

חיפוי תלת מימדי משולב בדירת הפנטהאוז. תכנון ועיצוב: אדריכל רז מלמד. ביצוע: נגריית רוסנק אנדריי. צילום: עמית גרון
חיפוי תלת מימדי משולב בדירת הפנטהאוז. תכנון ועיצוב: אדריכל רז מלמד. ביצוע: נגריית רוסנק אנדריי. צילום: עמית גרון
   

לפרטים ויצירת קשר - ח.ג סחר:

https://hgt.co.il

052-6935106

 

הכתבה מתוך גיליון 162 בנושא חיפויים <<להורדת המגזין לחץ כאן>> 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי