חלל השראה לעיצוב הבית- Atelier

חלל קונספט ייחודי,  מציע ספריית חומרים מעוררת השראה לצד עיצובים וטכנולוגיות, מנגישים את כל השפע של אולם התצוגה במקום אחד בו ניתן לחוש, לשלב ולהתרשם משילוב החומרים לפני היישום הסופי בשטח

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | 10/01/2018

תהליך בניה או שיפוץ מתחיל עם אנרגיות חדשות, רצון לשינוי וציפייה לקראת בחירת האלמנטים שיקיפו אותנו ויהפכו לחלק בלתי נפרד מהבית החדש שלנו.

לפעמים, לאורך התהליך, בגלל אינסוף האפשרויות הקיימות אנחנו הולכים לאיבוד, מתעייפים ונתקלים בבעיה- קשה לנו לדמיין את התמונה המלאה כשכל אלמנט נבחר לחוד.


נוצר למפגש מקצועי משתף, שקט ואינטימי, שלא תמיד מתאפשר באולמות התצוגה הגדולים, בין האדריכל או המעצב ולקוחותיו לבין מבחר אין-סופי נגיש של מקורות השראה, דוגמאות וחומרים מוחשיים ליצירת שילובים ובחינת התאמות.

'ה-Atelier מפשט לאדריכלים את התהליך, ממקד בחירת החומרים וחוסך זמן יקר ולפעמים מיותר של התלבטויות.'


התכנון הופך למוחשי

בתחילת התכנון, בכל פרויקט, האדריכלים מנהלים רישומים, סקיצות, מצלמים, נוטלים דוגמאות ועוברים אתם לאולם התצוגה הבא. עורכים התאמות והשוואות, וחוזר חלילה בין אולמות התצוגה , עד להשגת תוצאה משביעת רצון.

מתוך הבנה של מורכבות התהליך, ובעקבות שיחות רבות שקיימו עם אדריכלים ומעצבים, הוחלט לפתח שיטת עיצוב חדשה, שתקל על אנשי המקצוע ולקוחותיהם לקבל החלטות מושכלות במקום אחד, ולבנות חלל שלם הנשען על הכלי הנחוץ של לוח ההשראה, MOOD BOARD.

   


חוויה איכותית לאדריכלים וללקוחות

"באולמות תצוגה גדולים יש ערב רב של אפשרויות, שלא תמיד מאורגנות נכון", אומר אדריכל פיצו קדם, "במיוחד כשרוצים להציג כמות גדולה של חומרים בשטח מצומצם יחסית. מקום כמו ה-Atelier מאפשר לנו, כאדריכלים, לדייק את הבחירות ולזקק אותן. "

  


MOOD BOARD

כל אדריכל ומעצב יכולים לתאם פגישה, לעלות לקומת הגלריה, לברור החומרים והדוגמאות מספרית החומרים ולהמחיש ללקוח כיצד הם משתלבים יחד. ספריית החומרים כוללת למעלה מ-200 דוגמאות ריצוף וחיפוי שונות, כ-200 דוגמאות פרקט, יותר מ-120 דוגמאות אבן טבעית ומעל 30 מערכות ברזים. בנוסף, מניפות צבעים, דוגמאות של חומרי הגמר בארונות האמבט, דוגמאות טקסטיל ועוד.

   האדריכלים לא לבד: לאורך התהליך, יועצי החברה מלווים אותם ואת לקוחותיהם. היועצים נערכים לקראת כל מפגש לאחר קבלת תכניות הבנייה מראש, מהאדריכלים, ומרכזים החומרים הרלוונטיים למפגש מבעוד מועד, בהתאם לסגנון הפרויקט ודרישותיו.

    

    

    

    רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי