עיצוב חסר גבולות במסע חובק עולם

כיצד בחירת הברז הנכון משפיעה על עיצוב חלל האמבטיה? מתמחה בריצופי אבן, חיפויי קירות, פסיפסים ואביזרי עיצוב משלימים. מספר דגשים לעיצוב הבית.

מאת: רוית ליפשיץ ציון | צילום: | 07/11/2017

מרצפות בטון – המילה האחרונה בתחום עיצוב הבית  


, המובילה בישראל בייצור ויבוא חיפויי קירות ופסיפסים מייצרת רצפות בטון במגוון עצום של עיצובים ובקשת רחבה של צבעים, הטבעות , מרקמים, עיטורים צבועים ומוטבעים, דפוסים גיאומטריים המאפשרים לכם ליצור שטיחי בטון מעוצבים אישית. אריחי הבטון האותנטיים בסגנון תל אביב הקטנה מאפשרים לעצב בתקציב נגיש לכל כיס.

 

הוספת צבע, אגרגטים או ליטוש מפיחים רוח חיים חדשה ברצפת הבטון הוותיקה ומתקבל מראה חדש כגון אדמה- המקנה תחושת חמימות, גוונים טבעיים- המשתלבים באופן מושלם עם הפריטים האחרים בחדר, מוכתם או צבוע בעיטורים ובשטיחי בטון, מראה סדוק או מוחלק לגמרי.

 

 

 

ברזים- עיצוב בהשראת הטבע ומים הזורמים בסטייל

הברז הפך בשנים האחרונות לאחד מפריטי העיצוב הנחשקים בחדר האמבטיה ומשפיע על הסגנון והמראה כולו. בעוד שבעבר הטכנולוגיה היוותה שיקול בחירה מוביל, היום העיצוב והגימורים השונים פותחים אפשרות לעוד אלמנטים עיצוביים ייחודיים בבית בין אם בסגנון הקלאסי, המינימליסטי או זה הקורץ לעבר. תוכלו לבחור ברזים מכרום, פליז או נחושת, ברזים עם גימור מט או מבריק ואפילו ברזים עם מרקם – מגוון עצום של עיצובים ובטווח מחירים נגיש.

 

 

    

"המים הם המניע של הטבע", אמר ליאונרדו דה וינצ'י ועד היום שניהם מניעים את עולם העיצוב: צורות והדפסים בהשראת הטבע, ברז המחקה קשת מזרקה, ברזים מעוצבים כמקור של ציפור או מדמים את טיפות הגשם. מעצבים משתמשים בהשראות מהטבע לעיצוב הברז שהופך ליצירה של ממש.  


המגמה היום היא "התאמה אישית". גימורים מיוחדים כמו ניקל מוברש וברונזה משופשפת בשמן מותירים מאחור את הכרום הפופולרי במידה בולטת. ההמלצה לבחור גימור שיגרום לנו להרגיש בבית.


    

    

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי