אקוסטיקה ואסתטיקה

אולם התצוגה של חברת יהודה יצוא יבוא ממחיש היטב את מומחיותה בתחום מוצרי גמר אקוסטיים, והיצע הפתרונות המרשים שמוצג בו מאפשר לכל אדריכל ומעצב לממש את חזונו היצירתי תוך הבטחת איכות אקוסטית מושלמת.

מאת: מיה אור | צילום: | 29/09/2016
"שקט מעל הראש" הוא הסלוגן המוביל של חברת יהודה יצוא יבוא, ואין ספק שהוא מיתרגם היטב באולם התצוגה החדש שחנכה במהלך השנה האחרונה, אשר מייצג נאמנה את פעילותה רבת השנים בתחום מוצרי גמר אקוסטיים. "מבחינתנו זהו בית לאדריכלים ומעצבים" אומרים לנו אנשי החברה "כאן הם יכולים להתרשם ישירות מהמגוון הרחב של פתרונות קירוי וחיפוי אקוסטיים, ובכלל זה מפתרונות לא סטנדרטיים- הן מבחינת החומרים מהם הם עשויים, הן בצורת ההתקנה, והן בנראות האסתטית שהם מייצרים".

אולם תצוגה יהודה יצוא יבוא. צלם: ליאור אביטן

עם ניסיון שנצבר במהלך 45 שנות קיומה, מקצוענות ללא פשרות וחתירה למצוינות, חלק משמעותי מפעילות החברה מוקדש להתעדכנות מתמדת בחידושי חומרים וטכנולוגיות בתחומי עיסוקה, כמו גם במגמות עיצוב משתנות, על מנת להעניק ללקוחותיה את המיטב- ללוות אותם עם ייעוץ מקצועי כבר משלב התכנון בד בבד ותוך התייחסות למערכות המיועדות להשתלב בתקרה/קיר, ולצד מוצרי העל לספק להם את כל המידע הטכני הנדרש להגשמת השילוב המנצח של אסתטיקה ואקוסטיקה. "הפתרונות שאנחנו מספקים" מסבירים לנו "הם, למעשה, הזדמנויות תכנון. אנו מאפשרים לקהל המתכננים לממש את חזונם היצירתי תוך הבטחת איכות אקוסטית שעל חשיבותה המכרעת בתפקודם התקין של כל חלל אין צורך להכביר מילים. יתרה מזאת, מחקרים שנערכו בתחום סביבות עבודה למשל, מלמדים חד משמעית על קשר ישיר המתקיים בין איכות אקוסטית לבין העלאת פריון העבודה ויצירת מרחב בריא נטול לחצים".  

אינפורמטיקה - סתר אדריכלים. צלם: עוזי פורת

ואמנם, אין צורך להרחיק לכת על מנת להבין במה דברים אמורים- השקט הנעים העוטף את אולם התצוגה שעיצובו ממחיש יישומים של המוצרים השונים, הוא העדות הטובה ביותר לכך ולאיכות המובחרת של ההיצע המיובא מבית מיטב היצרניות המובילות בעולם, שביניהן ניתן לציין, בין היתר, את החברות Ecophon משבדיה, Armstrong מארה"ב, Troldtekt מדנמרק Preamfono מאיטליה, Baswa Acoustic משוויץ, Integra מהולנד ונוספות. כחברות בעלות מוניטין בינלאומיים כל המוצרים המיוצרים על ידן הם מוצרי פרימיום המצוידים בתווי התקן המחמירים בעולם, ועשויים מחומרים ברי מחזור המעניקים להם ערך מוסף חשוב ביותר בהיבט הקיימות כצו השעה. 

משרדים בת"א - אדר' לאה גוט. צלם: עוזי פורת

קשת החומרים המגוונת כוללת מתכת, עץ, צמר עץ, צמר זכוכית, גבס, תקרות מינרליות,  חיפויי טיח אקוסטי, המוצעים במנעד גימורים וצבעים המקנים למתכננים חופש תכנוני תוך יישור קו עם מגמות עיצוב עכשוויות. כזה הוא, למשל, פרופיל היקפי
 500 Edge המנותק ומרחף בחלל ומאפשר לייצר תקרות חשופות שקנה לו אהדה רבה בשדה האדריכלות, או מוצר מתוחכם נוסף Master B שהתקנתו נעשית בהדבקה 
על גבי הבטון תוך הותרת מערכות חשופות. מוצר אחר, שמביא בשורה של ממש, הם אריחים בתקרה Master Matrix אשר מעבר לאופציות העיצוב הרבות שהן מעניקות, כל אריח מהווה גם פתח שירות המקנה נגישות נוחה ומיידית למערכות. ככלל, כל אחד מהחומרים ניחן באיכויות משלו ובתוך כך, לצד שיטות ההתקנה המגוונות, ניתן לייצר את המופע האסתטי הרצוי והתאמה מושלמת לחלל הנתון.

ישראליפט - גנות אדריכלים. צלם: עוזי פורת

 לאחרונה הרחיבה החברה את היצע מוצריה בתחום כשהוסיפה לפתרונות החיפוי והקירוי גם מחיצות אקוסטיות. בעוד ערכם של החיפויים והתקרות טמון בהפחתת זמן ההדהוד, המחיצות האקוסטיות מבטיחות מניעה מוחלטת של זליגת רעשים בין אזורי החלל בו הן מותקנות, ובכך, למעשה, הן משלימות את מכלול הפתרונות שמציעה החברה תחת קורת גג אחת- מכלול שתכליתו לממש את הסלוגן "שקט מעל הראש" במלואו, והוא שמנחה את פעילותה כערך בלתי מתפשר. 

אנדו צ'ויס - אדר' אלכס מדליה. צלם: עוזי פורת
 
 
אולם תצוגה-האורגים 13 חולון  |  טל: 03-6508132  |  www.judea-ex.co.il  |  marketing@judea-ex.co.il


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי