בשורת משטחי השיש והאריחים המשושים

שני טרנדים בולטים בזירת העיצוב הם ללא ספק אריחי הענק במראה שיש ואריחי הכוורת המשושים

מאת: | צילום: | 27/08/2015

מי שעד לא מזמן היה מזוהה עם מראה כמעט גלותי ניתן לומר, קיבל תשומת לב שקשה להתעלם ממנה. מראה השיש הקלאסי, כובש את זירת העיצוב הבינלאומית וסחף גם את השוק המקומי. חברת חלמיש, הקשובה לרחשי השוק הגלובלי, ידעה לשים ידה על המוצרים המדוברים ביותר לאחרונה. 


אריחי ענק עשויים חומר המחקה באופן מושלם את מראה השיש הוא אחד הטרנדים החמים היום בשוק. מדובר באריחים המגיעים במידות של 1.2X 1.2 מטרים ו- 1.2.X 2.4 מטרים, בעובי 6.5 מ"מ המאפשרים ריצוף וחיפוי, וממזערים כמעט לאפס את החיבורים בין האריחים ויוצרים בכך מראה אינסופי של משטחים רחבים. המראה המתקבל הוא מראה הומוגני, והיעדר החיבורים הרבים, מצליח להכניס הרמוניה למראה הכללי המתקבל. חיפוי חדר רחצה באריחי ענק, יעניק לחלל מראה איטלקי קלאסי ומהוקצע ויהוו אלמנט דקורטיבי בעל קו אסתטי מובחן. הכניסה לחלל הרחצה תהפוך חווייתית, ותעניק לכם בכל בוקר מחדש תחושה של כניסה לחלום שנרקם במיוחד עבורכם, כולו על טהרת העיצוב ותחושת המרחב.
חללי הבית השונים, בין אם מדובר במטבח, בחלל הרחצה או בסלון המשפחתי, הם חללים המלווים אתכם לאורך שעות רבות ביום. האריחים לריצוף ולחיפוי, מהווים רקע חשוב ודומיננטי. רקע שיכול לספר את הסיפור האישי שלכם, שיעיד על טעמכם, על העדפותיכם ויהווה את תעודת הזהות האישית שלכם. בחירה נכונה, העולה בקנה אחד עם טעמכם האישי, בשילוב עדכון אופנתי, תיצור עבורכם חלקת אלוהים, שתאפשר לכם שהיה חווייתית בביתכם הפרטי. 


חלמיש, הלח"י 31 בני ברק | טלwww.halamish.com | 03-578-5555
 
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי