אז אתם שומעים???

גם אם בורכתם בחלוקת קשב נדירה, אתם בטוח מכירים את הסיטואציה המתסכלת בה אינכם מצליחים להבין מה אומר חברכם שיושב אתכם ממש באותו החלל. מוצר אקוסטי חדש, נחת כאן והוא מבטיח לעשות פלאים גם לווילות רחבות ידיים שנחשבות לסובלות העיקריות מהעדר פתרון אקוסטי מתאים

מאת: | צילום: | - 09/06/2015

 

רעש, כידוע, הוא אחד הגורמים המרכזיים המעמיקים בעיות קשב וריכוז. אבל, האמת שגם אצל המרוכזים ביותר, ישיבה בסלון ביתי, שאינו מטופל מבחינה אקוסטית, יכולה להיות אתגר שלא פשוט לעמוד בו. הזכוכית הוא אחד החומרים הזמינים והפופולאריים ביותר, כשמדובר בתכנון אדריכלי של דירות ובתים מודרניים.

 

המפתחים התרחבו באופן ניכר, קירות הבלוקים התחלפו במקרים רבים בקירות זכוכית והטרנד של הדיאלוג בין פנים לחוץ הבית נמצא בנסיקה. הצרה מתחילה, כאשר אחרי ארוחת ערב שישי, כשכולם יושבים יחד בסלון, ובטלויזיה משודרת המהדורה המרכזית, אין סיכוי, גם לא קטן, להצליח לשמוע מי אמר למי ומתי. גלי הקול, של הדברים החשובים שנאמרו בסלון, ניתקלים בזכוכית, שבמקום לספוג אותם אליה, היא מחזירה אותם כמו בומרנג אוסטרלי, למרכז החלל. אין מי שיקרא את השורות האלו ולא יזדהה עם הייאוש.


 

הבשורה המשמחת היא שתוכלו להמשיך ליהנות מקירות הזכוכית (או מקירות עשויים חומרים אחרים שאינם אקוסטיים). מי שיסייע לכם יהיה ה- BASWAPHON, מוצר שוויצרי חדש, שביצע ממש בימים אלו נחיתה על אדמת הקודש.

 

תחום התקרות והחיפויים האקוסטיים, הוא תחום חם שקשה לעמוד בקצב החידושים והבשורות שהוא מציע. החידוש המרכזי שמציע המוצר השוויצרי החדש הוא התאמתו המושלמת למרחבי מגורים פרטיים. תקרות אקוסטיות מתחברות, ובדרך כלל די בצדק, לבנייני משרדים אפרוריים. עם כל הכבוד לרמה האפקטיבית של התקרות המחוררות, למשל, אין מצב שכך תראה התקרה בבית הפרטי, לא שלי ולא שלך. ה- BASWAPHON, שמיובא לישראל על- ידי חברת יהודה ייבוא וייצוא, מציע מערכת חיפוי לתקרות ולקירות בעלת מראה יוקרתי ואלגנטי וכושר בליעת רעש גבוה ביותר.

 


האריחים האקוסטיים מורכבים על גבי התקרה הקונסטרוקטיבית והם נמרחים בחומר על בסיס שיש מרוסק, שאינו אוטם את האבן הכורכרית, מאפשר לה לפעול כסופגת רעשים, והמראה המתקבל כתוצאה מהמריחה היא תקרה חלקה למשעי, בדיוק כמו תקרת גבס רגילה. גלי הקול עוברים דרך שכבת השיש המרוסק, האבן הכורכרית ונספגים בצמר הזכוכית. רמת האקוסטיקה על- פי מקדם הפחתת הרעש - (NRC (Noise Reduction Coefficient הוא 0.9 (0 - ללא כל יכולת בליעה ו-1 - בעל יכולת בליעת גלי קול מושלמת) מה שאומר שגלי הקול רובם ככולם, נספגים ואינם חוזרים לחלל.

 

יוסי אלידי, מנהל השיווק ביהודה ייבוא וייצוא, חברה המתמחה מזה 45 שנה בייבוא תקרות אקוסטיות, תקרות מינרליות, תקרות עץ ופח ונחשבת לחוד החנית ולסמן הימני בתחומה, מסביר שהמוצר הזה מציע מענה פרקטי ונגיש, לאדריכלים רבים, המתכננים בתים פרטיים ונתקלים על בסיס יומיומי בבעיה האקוסטית. עד היום ניתן היה לקבל פתרון לתקרה אקוסטית שברמה הדקורטיבית אינה מתאימה לבית הפרטי.

 

המוצר החדש מהווה את אחד החידושים הפרקטיים והמרעננים, בתחום התקרות האקוסטיות. יש בו תמהיל חומרים ושילובים שמאפשרים איכויות אקוסטיות גבוהות ביותר, כשמה שנותן לו נקודות נוספות וחשובות, הוא הגימור החלק, שאגב, ניתן לגיוון, בהתאם לטעמו של הלקוח ומגיע ברמות גימור שונות BASE FINE ו- CLASSIC. הביצוע בפועל, דורש מיומנות רבה. התקנת התיקרה היא באמצעות במות הליכה, המותקנות בבית וזאת בשל העובדה שאת שכבת ה- BASWAPHON מבצעים בהחלקה ידנית. מעבר לעובדה שהזמן והניסיון מעלים את רמת המיומנות, כמו בכל דבר, מי שעובד בשיטה הזאת, חייב לעבור הכשרה קפדנית, המתבצעת בשוויץ, במפעל בו מיוצר המוצר.

 

מי שמבצעים בישראל את העבודה הם הצוותים הטכניים של יהודה ייבוא וייצוא, שעברו כולם את ההכשרה בשוויץ וכבר הספיקו לבצע מגוון פרויקטים בישראל. אז אפשר להרגע. מפתחי הזכוכית הרחבים לא הולכים לשום מקום. הם ימשיכו להעניק קו אסתטי מוקפד ואת עניין גלי הקול ייפתור השווייצרי החדש.

 

המידע המקצועי והתמונות בכתבה באדיבות חברת יהודה יצוא יבוא www.judea-ex.co.il

 

 


יצירת קשר - אז אתם שומעים???