סגנון חופשי

אם לא בא לכם להיראות כמו  השטענץ הקבוע או אם גיבשתם סגנון ובא לכם לצעוק אותו כדי שכולם ישמעו, חיפויי הזכוכית הדקורטיביים יהיו השופר שלכם

מאת: | צילום: | - 08/06/2015

 


חיפויי הזכוכית הם חלק ממגמת הפרסונליזציה שכבשה את העולם המודרני. ההבנה כי הלקוח שם כיום את האינדיוודואל האישי שלו, במרכז, הובילה יצרנים רבים ליישר קו עם המגמה במטרה לאפשר לצרכן לבצע התאמות המביעות את סגנונו האישי. באופן הזה ניתן היום לבחור בר מים בשלל גוונים, חיפויי דלתות כניסה ופנים, חיפויים המשלבים צילומים אישיים על ארונות המטבח או על הקיר שבגב הכיור, חיפויים על ארונות ההזזה בבית ועוד ועוד. אחת החברות המקומיות שהפנימה את הצורך ההולך ומתפתח היא בלורן, המתמחה בייצור וייבוא מוצרים שנועדו ליצירת סביבה יעילה, פרקטית ונגישה לצרכן.אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של החברה, היא סביבת המטבח. תכנון מוקדם של החלל, כך שיאפשר מינימום התרוצצויות בדרך להכנת הארוחה ומענה גם בנוגע לקו האסתטי ולסגנון העיצובי. בלורן מנהלת מחלקת חיפויים, מהעשירות והמגוונות בשוק הישראלי. המחלקה משלבת מיכון טכנולוגי מתקדם, גרפיקאים וחומרי גלם איכותיים. האדריכל והלקוח יכולים לבחור את סוג הזכוכית, את הדגם שיודפס עליה, מבין הדגמים הקיימים, שכוללים תמונות נוף מרהיבות, גרפיקה של אלמנטים בוטניים, הדמיות של טקסטורות כמו למשל, קיר בריקים, משחקי אותיות ומספרים ואינסופ אחרים, או על בסיס קובץ ציור או תמונה שהביאו עמם. באופן הזה, לא תמצאו מטבח שדומה לשני. כל אחד מעצב כראות עיניו, טעמו והעדפותיו.

 


הביקוש העולה הן לשימוש בזכוכית והן לפיתוח האינדווידואל האישי, גרמו לחיפויי הזכוכית, לצאת מגבולות המטבח לכיוון חדרי האמבט, קירות הסלון, חדרי הארונות וחדרי השינה. את חיפויי הזכוכית המעוצבים ניתן לשלב על כל ארון, בכל גודל ומידה וגם על הקירות עצמם וכך בבחירה פשוטה יוכל להפוך חדר האמבט לגינה פורחת וקירות המטבח יאמצו לעצמם טאץ' אורבני. באמצעות bluran3D, מערכת הדמיות חדישה וידידותית לגולש, ניתן לעצב את רהיטי הבית במגוון דגמים מהקולקציות של בלורן ולראות כיצד יראה בפועל בחלל החדר.

  


הזכוכית כחומר, מעניקה ערכים מוספים חשובים למוצר הסופי מדובר בחומר עמיד, לא שריט שמאפשר ניקיון קל. נגמרו הימים שנתזי השמן או רוטב העגבניות יקשטו לכם את הקיר ויגרמו לו להיראות כמו החצר האחורית של מסעדת פועלים. הזכוכית אינה סופגת ולכן, ניגוב קל, יסיר כל לכלוך, ואם עבר זמן והלכלוך התקבע, שיפשוף קל עם חומר ניקוי יעשה עבודה מושלמת. בלורן היא חברה שמקדמת אג'נדה שירותית, בה הלקוח עומד במרכז. זה נשמע כמעט נדוש, אבל בניגוד למקומות רבים בהם המשפט הזה נשאר רק כהצהרת כוונות, בבלורן פועלים על פי האג'נדה בשגרה השוטפת ובפיתוחים המיוחדים, במטרה להקל, להעלות את רמת הפונקציונאליות, הפרקטיקה והנגישות.

 

 

תוכנת התלת מימד היא אחת הדוגמאות האחרונות לפעילות של בלורן מול קהל לקוחותיה, והיא מצטרפת לפעילות הדרכה ענפה ועשירה אליה נחשף כיום כל מי שבונה או משפץ את ביתו. חיפויי הזכוכית הם אלמנט דקורטיבי שמשלים באופן אפוף סגנון וסטייל את המענה של בלורן לצרכן הפרטי, שמתחיל עוד הרבה לפני בחירת הזכוכית, בשלבי התכנון המוקדם בהם לומד הבונה או המשפץ, כיצד לתכנן את המטבח, היכן למקם את סוגי הכלים השונים, איך ניתן לתכנן מטבח שיאפשר לצמצם את ההתרוצצות בו למינימום, כיצד תייצרו סדר של פלוגת חיילים בארונות המטבח גם אם אתם מחשיבים את עצמכם לטיפוסים המבולגנים ביותר ועוד המון, המון. השילוב של ההדרכות הפונקציונאליות ושל המענה העיצובי, המשפיע על הקו האסתטי של החללים השונים בבית, מעניקים לבלורן מעמד של מובילה בתחומה. 


לחצו כאן והתחילו לעצב ב- bluran3D 

 

להרשמה להדרכה ללא תשלום לחצו כאן 

 

 


יצירת קשר - סגנון חופשי