בתוך ים של חיפויים

הם בעלי נוכחות, מהווים את הרקע הפנימי והחיצוני בכל פרויקט והם כבר מזמן לא מסתפקים בפונקציונאלי בלבד

מאת: | צילום: | - 08/06/2015

כמו יצרני הצבע, גם בתחום החיפויים הבינו שפונקציונאלי זה אולי החשוב ביותר, אבל רחוק מלהיות מספיק. השילוב של מוצר איכותי ופונקציונאלי, המוסר מסרים אופנתיים ומעודכנים הוא שילוב שללא ספק עושה טוב לעור הפנים של הפרויקט. התחרות על תשומת הלב ועל הכיס, מולידה פיתוחים וחידושים אינסופיים, ולעיתים גם מה שלא הושק אתמול, נבלע בתוך ההיצע הגדול.


 חיפויים חיצוניים יוצרי אווירההעיצוב מתחיל מבחוץ- HPL COMPACT

חדש מבית מרכז הפורמייקה אברבוך: לוחות HPL COMPACT לחיפוי חיצוני של מבנים בפרויקטים ציבוריים ופרטיים, תוצרת POLYREY צרפת, מקבוצת Wilsonart International, יצרנית הלוחות הדקורטיביים הגדולה בעולם.


הלוחות בעלי תקן אש ישראלי (ת"י 755) ובעלי תקנים בינלאומיים מחמירים, מיוצרים בעוביים של 10\8\6 מ"מ בעשרות גוונים ומתאימים כחיפוי בפרויקטים ציבוריים ופרטיים. הלוחות מצטיינים בעמידות לרטיבות, קרני UV ותנאי אקלים קיצוניים וכן בעמידות גבוהה למכות, ריקבון ועובש.


התקנת הלוחות קלה ופשוטה ותורמת רבות לשיפור הביצועים התרמיים של המבנה.


פרטים ליצירת קשר:

אולם תצוגה ראשי, התערוכה 3 נמל ת"א | טל: 03-5787004 |פקס: 03-5787005  

showroom@averbuch.co.ilwww.orchard.co.il

 מוצרי חיפוי דקורטיביים ממתכת

חברת גולמט, המשווקת מוצרי חיפוי דקורטיביים ממתכת, ממשיכה להציג חידושים בתחום: רשתות דקורטיביות המיובאות על ידה לארץ, עשויות אלומיניום או נירוסטה ומתאימות לשימוש פנימי וחיצוני, ולמגוון רחב של יישומים- מגרמי מדרגות ומסתורי מזגנים, ועד אלמנטים דקורטיביים ייחודיים שמתבצעים כ״קאסטום מייד״ עבור הלקוח. בנוסף, החברה מייבאת ומציעה מגוון רחב של רשתות מסוגים שונים , וכן מתכות לחיפויים מאבץ, אלומיניום, נחושת וקורטן. גולמט, פתרונות מתקדמים לבידוד ובנייה.

 

פרטים ליצירת קשר:

אדם גולעד, משנה למנכ"ל | 09-9556151 | 052-3603500 | www.golmat.co.il

 מערכות חיפויי חזיתות, ושלדי פלדה בייצור ממוחשב לבנייה ירוקה

ENGINEERING BAMBOO: מערכות חיפוי והצללה המיוצרות מפרופילים מתועשים בעלי חתך משתנה, שעשויים מתרכובת של במבוק (BAMBOO) וחומרים תרמו פלסטיים המיוצרים בשיחול (אקסטרוזיה). מציג פתרון חדשני למערכות הצללה וחיפוי ייחודיים עם חומרים ירוקים עמידים - לקרינת UV.


PRODEMA: לוחות עץ טבעי לחיפויי חוץ יוקרתיים ללא צורך בתחזוקה לעשרות שנים - לוחות BACALITE עם גימור פורניר טבעי והגנת PVDF PVDF ניסיון מוכח בישראל מעל 35 שנה).


LGSF: שלדי פלדה לבנייה ירוקה בייצור ממוחשב, עם אפשרות שילוב יציקת בטון תרמי כפתרון חדשני וייחודי.


פרטים ליצירת קשר:

LGS- ערן פלקס: 054-7768601 |  eran@indan-ltd.com

PRODEMA- דנית פרו: 050-8359049

BAMBOO- ארוין שילינגר: 050-7204912

www.indan-ltd.com

 


 

מבט מהיר לכיוון השליכטים


שליכט BG- איכות ואסתטיקה

טיח לקירות הבית הוא מזמן כבר "לא רק ציפוי" ותפקידו בעיצוב הקירות החיצוניים בולט לעין בכל פרויקט מודרני ועכשווי- הקירות מהווים תפאורה המושפעת מגוון ומטקסטורה, ולפיכך ישנה חשיבות רבה לאיכותם ולעמידותם לאורך זמן. BG PAINT מבית חברת BG BOND הוא מותג המתמחה בין השאר בייצור שליכט המצטיין באיכות גבוהה ומוצע במגוון טקסטורות.


לשליכט בי ג'י ניתן להעניק כל גוון מגווני מניפות הצבעים להשגת אווירה רצויה- אלגנטית, כפרית, נועזת או רגועה לפי בחירת האדריכל או הלקוח, והשימוש בו מאפשר לממש רעיונות וחלומות עיצוביים על הצד הטוב ביותר.


פרטים ליצירת קשר:

טל: 08-6874088 | www.b-gtech.com

 

 


ועל הרצפה

מרצפות בטון בעבודת יד לפנים וחוץ כאחד

"גלוסקא מרצפות", מפעל משפחתי המתמחה בייצור מרצפות בעבודת יד ובעבודות בטון, פועל כבר שלושה דורות ולאורך כל השנים לקח וממשיךלקחת חלק פעיל בבניית תל-אביב.

 

אחד ממוצרי הדגל של החברה הוא ריצוף תבליטי המאופיין בפרקטיות ונוחות שימוש לצד מראה הרמוני שהוא מייצר. לאחרונה פורץ הריצוף התבליטי את גבולות השימוש בו במרפסות, מבואות או כניסות בלבד, ו"נכנס" לחלל הפנים הבית כמוצר ריצוף אהוד.


פרטים ליצירת קשר:

רחוב הרצל 130 ת"א | טל. 03-6821851 | gluska1@netvision.net.il | www.gluska.co.il


 

לכתבת ההמשך : חיפויי פנים>> 

יצירת קשר - בתוך ים של חיפויים