מתבלים את חדר האמבטיה

כיצד מוסיפים צבע לחדר האמבטיה, תוך שמירה על קו עיצובי נקי ומסודר? התשובה נמצאת בפרטים הקטנים.

מאת: | צילום: | - 18/05/2015

 


הכנסת צבע בעיצוב הבסיסי של הבית מהווה אתגר עיצובי. אנשים חוששים שהכנסת צבעוניות למוצרים הבסיסיים של הבית, כאלו שמחליפים בפעם בכמה שנים טובות, אם בכלל, תגרום לשיבוש ההרמוניה של הבית. הם חוששים שימאסו בצבע. לכן, בבתים רבים הקרמיקה, הכלים הסניטריים והברזים הם בצבעים בסיסיים כגון: לבן, בז', אפור, וניקל.


היום, ניתן לראות מגמה הולכת ומתפתחת של שילוב בין הצבעוני והבולט לבין קלאסי וסולידי. בבתים רבים ניתן לראות כיצד בחדרי האמבטיה עשו שימוש באריחים ואביזרים בצבעים עזים ובשאר חללי הבית עשו שימוש בחומרים עדינים יותר ובצבעים קלאסיים. המטרה היא ליצור מראה נועז ומרהיב ולתת אווירה של רעננות ומודרניות בחדר האמבטיה באופן שלא יימאס על דיירי הבית.


את התחושה הזו ניתן להעביר ב-2 צורות עיקריות:


קרמיקה לריצוף וחיפוי: את השיק הצבעוני הרצוי ניתן להוסיף בהוספת אריחים מצוירים כקיר ייחודי אחד או כפס לאורך כל קירות חדר האמבטיה. האריחים מגיעים במגוון צבעים וסגנונות, כך שניתן להתאים לכל לקוח את הסגנון הייחודי לו. בנוסף, כיום יש מגוון רחב מאוד של אריחים צבעוניים או מצוירים לריצוף אשר ניתן לשלבם כ"שטיח" ברצפה או כריצוף החלל כולו.


כלים סניטריים וברזים: אותם אביזרים פונקציונאליים יכולים לתת פנים חדשות ולשדרג את חדר הרחצה, אם רק מוסיפים להם קצת צבע. את המוצרים הללו תוכלו למצוא במגוון עיצובים, מעיצוב רטרו ועד עיצוב חדשני. הצבעוניות יכולה לבוא לידי ביטוי בכך שהמוצר כולו צבעוני או שיש בו רק זריקת צבע קטנה וייחודית.


באחים לוי קרמיקה ניתן למצוא הן אריחים צבעוניים לחיפוי וריצוף והן כלים סניטריים וברזים בצבעוניות ייחודית.


חשוב לציין, כי גם כאשר מחליטים לשלב צבע בחדר האמבטיה או בחללים האחרים של הבית, יש להשתמש בו במינון הנכון, כך שהצבע יצור בחלל הדגשה אך לא עומס. באחים לוי קרמיקה מלאי גדול ביותר של אריחים קלאסיים בצבעים ניטראליים לאיזון הצבעוניות ולשימוש בשאר חללי הבית.


היום ניתן ליהנות מכל העולמות וליהנות מטוויסט ייחודי של צבע ולא לאבד את האווירה הנעימה של הבית. 

יצירת קשר - מתבלים את חדר האמבטיה