חיפוי באבן

האבן, המלווה אותנו לאורך כל ההיסטוריה, מעולם לא הייתה מוצא טרנדי. ההיפך הוא הנכון. ההגדרה 'נצחיות' היא המאפיינת והמתקשרת לאבן הטבעית. לאבן שימושים אינסופיים ולא בכדי ניתן לראות אותה מככבת בכל מקום בו המעצב/ת רוצה להשאיר חותם עיצובי ולשדר יוקרה - בלובי של בתי מלון, בבתים, בתי כנסת, מועדוני לילה וברים יוקרתיים. 

מאת: מערכת אתר 'בית ונוי' | צילום: | 03/04/2013

חיפוי אבן בחדר הרחצה

ניתן לעשות שימוש באבן טבעית כאלמנט חיפוי בחדרים הרטובים (חדרי אמבט) וליהנות מיתרונות רבים:

 

 
רב גוניות - האבן קיימת במנעד צבעים רחב - החל מלבן מוחלט ועד שחור חלק, עם גידים וללא, שקופה, מחוספסת וכד'. 
מידות - בניגוד למוצרי מדף כמו אריחי קרמיקה, האבן מגיעה בלוחות ונחתכת למידות המבוקשות בתהליך שנקרא: C.T.S  ׁ(Cut to Size), כלומר, התאמת מידת האבן למידות החדר. 
רמות גימור – את האבן ניתן לקבל ברמות גימור מסוגים שונים, למשל: את אבן המיועדת לריצוף בחדר הרחצה ניתן להעביר תהליך למניעת החלקה (Anti-Resistent) וכן ניתן ללטש את הרצפה ואת הקירות לקבלת מראה אחיד.
 

 

 

שיש פרביטל
  

 

, שהיא יבואנית אבן טבעית וגם בעלת מפעל ייצור מתקדם ביותר, מתכננים חדרים רטובים למעצבים/ אדריכלים. הידע המקצועי שנצבר מאפשר לתכנן את פריסות האבן למידות אופטימאליות ולבצע את כל הנדרש לטובת העבודה, דוגמת: חיתוך וביצוע אגניות למקלחונים בכל המידות, ציפויי אמבט, משטחים, חיפויי קירות וכו'.

 

בחברת 'פרביטל', שהיא יבואנית אבן טבעית וגם בעלת מפעל ייצור מתקדם ביותר, מתכננים חדרים רטובים למעצבים/ אדריכלים. הידע המקצועי שנצבר מאפשר לתכנן את פריסות האבן למידות אופטימאליות ולבצע את כל הנדרש לטובת העבודה, דוגמת: חיתוך וביצוע אגניות למקלחונים בכל המידות, ציפויי אמבט, משטחים, חיפויי קירות וכו'.


טיפ: 
חשוב לבחור את האבן הנכונה למטרות השימוש, עמידות ושחיקת האבן, פריסות, אחריות, מלאי זמין, תכנון וביצוע על ידי בעלי מקצוע מוסמכים.

 

מתוך "המדריך לחיפויים וריצוף" 2012.


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי