עניין של צבע

מניפת הגוונים החדשה שהשיקה חברת בי.ג'י, תחת המותג בי.ג'י פיינט, היא אחת הבשורות המרעננות והמתקדמות בתחום הצבע בישראל

מאת: | צילום: | המידע המקצועי והתמונות בכתבה באדיבות בי ג'י בונד 06/12/2015

 
קריאת המפה היא שהובילה להשקת המותג בי.ג'י פיינט. את המהלך הססגוני מובילה מניפת הגוונים של בי.ג'י אותה הפיקה מירי פיקרסקי רובין, אחראית בחברה על תחום אדריכלים ומעצבים. "קו המחשבה שהנחה אותנו, ועליו מבוסס סידור הגוונים, היו פרקטיקה וידידותיות שימוש" מסבירה מירי ומוסיפה "באופן עקרוני המניפה מחולקת לשניים- גוונים נועזים וגוונים מונוכרומטיים ומעושנים.
 
עמודי המניפה גדולים במיוחד כאשר על כל עמוד, מצד ימין מופיע הגוון הנועז ומשמאלו הגוון המעושן, הסולידי. שטח הפנים לכל עמוד הוא גדול יותר מהמניפות המוכרות ומאפשר לראות ביתר קלות איך הגוון יתקבל על פני קיר שלם. פרט לכך, ניתן לראות ביתר קלות את ההבדל בין שני סוגי הגוונים. כשרואים ירוק חי ונועז מול ירוק מעושן, הרבה יותר קל להבין את מהות הצבע ולקבל החלטות נכונות. באופן הזה ניתן לבצע התאמות גוון מדויקות יותר, לפרופיל של החלון, לריצוף או לארונות המטבח."
 


המניפה שמציגה ביג'י פיינט, כוללת 556 גוונים שונים. מדובר במניפה המביאה עמה רוח של חדשנות ובשורה עיצובית. לא מדובר בעוד חזרה על המוכר וידוע. ניכרת במקרה הזה החשיבה, פיתוח המוצר והירידה לפרטים הקטנים ביותר.
 
הסידור המיוחד של המניפה מחלק אותה לקבוצות, כך ניתן למצוא בקלות קבוצה של כל הכחולים, הוורודים, הלבנים, השחורים וקבוצות גוונים נוספים. סידור המניפה של בי.ג'י נערך כך שכאשר פורסים את המניפה משמאל, מקבלים את כל קשת הגוונים העזים ובצד השני מתקבלים כל הצבעים המעושנים, הסולידיים. באופן הזה למעשה, קיימות שתי מניפות בעלות רצף מושלם, בתוך מניפה אחת. המניפה מאפשרת לייצר שילובים שונים של גוונים והבחירה הופכת הרבה יותר פשוטה ומובנת. כל אלו הופכים אותה כלי עובדה מעולה ומתקדם לאדריכלים ומעצבים.
 

בי.גי היא יצרנית מוצרי גמר לבנייה המייצרת גם פולימרים וחומרי גלם לתעשיית הטקסטיל, הדפוס והבניה והינה אחת משתי יצרניות הפולימרים היחידות בארץ והאיכותיות בישראל. החברה מציגה את המפעל היחיד בישראל בו הפולימר זורם ישירות ממתקן הייצור למפעל ייצור הצבע, עובדה המאפשרת שמירה על רמה גבוהה ביותר של טריות ושל איכות המוצר הסופי.

תמהיל מוצרי הגמר לבניה של בי.ג'י, הנו תמהיל רחב ביותר וכולל בין השאר את הביג'י בונד, פולימר לבניה המוכר ביותר של החברה ומיועד לחיזוק בטונים, דבקי קרמיקה אבקתיים, ביג'י 40 הדבק האיכותי ביותר, רובות למילוי, חומרי איטום מתקדמים לחדרים רטובים, מוצרי איטום סיליקוניים, שליכט לציפויים חיצוניים, חומרים לשיקום בטונים ועוד. 
לצד אלו, מייצרת החברה צבעים על בסיס מים אקריליים מובחרים לקירות, תחת המותג בי.ג'יפיינט, ובחלק מבתי המסחר מוצבות כבר היום מכונות הגיוון של מותג הצבע.

החברה מעניקה מענה לשוק הפרטי ועובדת ישירות עם חברות הבניה הגדולות והמתקדמות ביותר בשוק המקומי והבינלאומי.


בי.ג'י.בונד טכנולוגיות, קיבוץ בית גוברין | WWW.B-GTECH.COM

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי