המדריך לריצוף וחיפויים

מאת: | צילום: | - 15/08/2013
 
פינת החידושים idea
 
שטיח קיר לשיפור האקוסטיקה והחזות גם יחד
 
'כרמל – ביזנס' – החטיבה העסקית של חברת 'כרמל שטיחים ופרקט' מציגה חידוש ייחודי בתחום חיפויי הקיר - שטיח בדיגום דרמטי, עשוי ניילון, של חברת ' EGE', המיועד לחיפוי קירות, במטרה לשפר אקוסטיקה בחלל הפנים. שטיח קיר זה הופך את הקיר ליצירת אמנות מעוצבת ומוסיף חזות ייחודית לחלל, בנוסף לתפקיד הפונקציונאלי שהוא ממלא. השטיח מגיע במגוון דיגומים ומיועד לשימוש בעיקר בחללי פנים ציבוריים כבתי מלון ומשרדים.
לפרטים נוספים: www.carmelcarpets.co.il
 
 
רומנטיקה לנצח

אוהבי סגנון העיצוב הרומנטי ישמחו להכיר את ליין אריחי התחרה שמייבאת חברת 'חלמיש' מאיטליה. האריחים מיוצרים בגודל של 15X15 ס"מ, ועליהם מודפסים ארבעה ציורים שונים, שמגיעים ללקוח המזמין בצורה אקראית. האריחים זמינים במספר קבוצות צבעים: פסטל, לבן וגווני כחול וטרקוטה. אריחי התחרה של חלמיש מתאימים לחיפוי הקירות בחדר הרחצה או במטבח. מומלץ להשלים את מלאכת החיפוי בעזרת קרניז בסגנון עתיק.
לפרטים נוספים: www.halamish.com פסיפס יוקרתי מאם הפנינה

הפסיפס המסורתי הופך ליצירת אמנות ולפנינה חזותית. חברת 'Milstone' לוקחת את יופיו של הטבע ומכניסה אותו הביתה בדמות פסיפס יוקרתי וייחודי העשוי משני סוגים של אבן הפנינה: פנינה לבנה ופנינה שחורה. החומר לא רק מציג חזות ייחודית, מקורית ויוקרתית אלא גם חוזק ועמידות המאפשרים ליישם אותו הן כריצוף והן כחיפוי, בכל מרחב הפנים. 
לפרטים נוספים: www.milstone.co.il


צייר לי מרצפת

 
 טעם של פעם מספקת חברת 'גלוסקא מרצפות', מפעל משפחתי הפעיל מזה שלושה דורות בתל אביב. במפעל החברה ניתן למצוא פתרונות מעוצבים ומקוריים עבור פרטים אדריכליים מגוונים: מרצפות מצויירות, תבליטיות וחלקות בעבודת יד, כמו גם כיורים, שולחנות, מדרגות ועבודות בטון ייחודיות. ניתן להתרשם מהיצירה במפעל ההיסטורי במסגרת 'בתים פתוחים', שמארגנת עיריית ת"א, בתחילת מאי. 
לפרטים נוספים: www.gluska.co.il
 

טבארות

מקורו של המונח 'טבארה' בתחום הבנייה (פיגומים ויציקות בטון בדיגומים) הוא ככל הנראה מהמילה הרומנית 'Tabara' (לטפס), המעיד על אומץ ליבו של הטפסן (הטאברצ'ק) (באדיבות האתר www.gshavit.net). בית 'קנה'קש' מחזיר עטרה ליושנה עם הטבעות בטון, טבארות, המהוות ביטוי של אלמנטים טבעיים המוציאים לאור את התחושה הראשונית של החומר ויוצרות חזות מחוספסת, גולמית ובלתי אמצעית.
לפרטים נוספים: www.knekash.com


 
 
 
 
 

יצירת קשר - המדריך לריצוף וחיפויים