חמימות מודרנית

מעצבת הפנים רוני באריל עיצבה בית בקדימה בגווני אפור אך הצליחה לייצר חמימות ומשפחתיות באמצעות שימוש בחומרי גלם כמו עץ, וילונות בד ונגיעות של צבעים עזים.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: נדב פקט באדיבות דלתות פנדור | מעצבת הפנים: רוני באריל - 10/06/2017

 

הבית: 250 מ"ר,  בן 8 חדרים: 4 חדרי שינה, חדר עבודה, סלון, ממ"ד, חדר משחקים במרתף.הבית בנוי בשלוש קומות.

 

הדיירים: בבית החדש מתגוררים זוג בגילאי 45-50 עם שלושת ילדיהם 10 , 16 , 18.

 

 

בני הזוג פנו אל מעצבת הפנים רוני באריל שתלווה אותם בבניית בית חלומותיהם. הזוג ביקשו בית פונקציונאלי, מעוצב בסגנון מודרני, נקי ואלגנטי.

 

מבט אל החלל המרכזי בבית

 

הוילונות מעניקים תחושת חמימות בחלל

בקומת קרקע נמצא החלל הציבורי של סלון מטבח ופינת אוכל וכן חדר עבודה של ההורים. בקומה א' נמצאים חדר השינה של ההורים וכן שלושה חדרי ילדים. במרתף נמצא ממ"ד ועוד חדר משחקים של הילדים.

 

 

חיפוי עץ בחלל המדרגות

  

נגיעות של אדום במטבח

חומרי הגמר של הבית הם מודרניים, נקיים ומינימליסטיים. הצבע השולט הוא צבע אפור. הרצפה אפורה ומדמה בטון, חזיתות המטבח בצבע אפור בהיר, האלומיניום בצבע אפור כהה, השליכט החיצוני בשני גוונים של אפור, פרגולות, שערים וגדרות בצבע אפור. אפילו גופי תאורה רבים הם מבטון אפור.

 

"על מנת לאזן את החומרים ה"אפורים" הכנסנו הרבה נגיעות של עץ: בוצ'ר גדול במטבח, שולחן פינת אוכל, ציפוי כל קיר המדרגות בעץ וקוביות עץ בנישות על קיר הטלויזיה בסלון. בנוסף, צופה כל קיר דלת הכניסה מבחוץ באריחים דמויי עץ", מספרת מעצבת הפנים רוני באריל.

 

 

צילום: נדב פקט באדיבות דלתות פנדור

   

נגיעות של אפור גם בחדרי השינה

כדי להוסיף חמימות לבית הולבשו כל החלונות בוילונות בד, ושטיח בסלון, אשר יוצרים אוירה חמימה. נגיעות צבע עזות במטבח הוספו על ידי כסאות בר אדומים. בכל קומת החדרים צופתה הרצפה בפרקט.

 

גופי התאורה שנבחרו לבית הם ברובם שקועים בתקרה, ונותנים מראה נקי מאד. רק מעל פינת האוכל החגיגית ומעל שולחן האוכל במטבח נתלו גופי תאורה ארוכים. גוף תאורה תלוי ומרשים נתלה גם בחלל המדרגות, מתקרת הקומה העליונה ועד לקומת הקרקע.

  

פרקט בחדרי השינה

   

צילום: נדב פקט באדיבות דלתות פנדור

   

הטפטים בחדרים נבחרו בעזרת הילדים

בכל חדרי השינה הודבקו טפטים אשר נבחרו בעזרת ילדי המשפחה, וכן דלתות הפנים הוחלפו לבעלות צירים נסתרים מסדרת פנדור יוניק. כל הנגרות בכל חדרי הבית תוכננה ובוצעה כנגרות אישית מותאמת לבית.


   

צילום: נדב פקט באדיבות דלתות פנדור

   

צילום: נדב פקט באדיבות דלתות פנדור

   

עיצוב פנים: רוני באריל

 

מעצבת הפנים רוני באריל- 

 

מייל: rony@baril.co.il

אתר: www.baril.co.il

פייסבוק:  רוני באריל - אדריכלות ועיצוב פנים

 

יצירת קשר - חמימות מודרנית