מאבזרים את עולם המלונאות

ממנגנוני נעילה וכספות, דרך גופי תאורה לכל פינה ולכל אווירה ועד אבזרי פרזול ודלתות - ח. ג. סחר משיקה את המחלקה המלונאית שלה עם המותג הגרמני המוביל Hafele, ומציעה מגוון ושירות שטרם נראו בארץ. רום סרוויס לכל מלון

מאת: תמי וינצברג | צילום: | 20/08/2018


"אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני" - האמירה המוכרת הזו, המתייחסת ליחסים בין אנשים, נכונה לא פחות כשמדובר בחדר מלון. כל אדריכל, מעצב פנים ואיש רכש יודע שכאשר האורחים נכנסים לחדר המלון הם מניחים את המפתח - אם יש כזה - על השולחן, וממהרים "לעשות סיבוב" ולראות איזה הפתעות צופן עבורם החדר, איזה פינוקים חבויים בו ואפילו מה עושה כל כפתור, מתג או מסך מגע.

 

המחלקה המלונאית בח. ג. סחר, שהושקה בימים אלה, מספקת מענה בדיוק לצורך זה באמצעות מגוון מוצרים חדשניים לחדר המלון, מוצרים המשלימים זה את זה ויוצרים יחד פתרון מושלם לאבזור כל חדר מלון, החל ממנגנוני נעילה מתקדמים לדלתות הכניסה ולכספות, דרך גופי תאורה ייעודיים, מערכות שמע, פתרונות אחסון ומערכות הזזה מתקדמות ועד מוצרי פרזול ואבזור לחדרי האמבטיה.

 

"אבזור חדר המלון מהווה מרכיב מרכזי בחוויית השהייה במלון, זו שתקבע אם יחזור אליו ואם ימליץ עליו לחבריו", אומרת לירון גולדמן, מנהלת השיווק של ח. ג. סחר. "כדי ליצור חוויה נעימה וסינרגטית, ומתוך הבנה שלאסתטיקה של האבזרים יש חלק חשוב בכך, אנו מציעים מגוון עצום של פריטים בשני עיצובים, עגול ומרובע, ובארבעה גוונים - כרום, כסוף , זהב ושחור. המגוון העשיר והשילובים בין סגנונות עיצוב אלה והגוונים השונים, מאפשרים להעניק לכל חדר מראה מושלם, המותאם בצורה מיטבית לכלל עיצוב המלון".
 

 

העיצוב עכשווי, הטכנולוגיה מתקדמת


כאמור, מגוון המוצרים מביתHafele  שמציעה ח. ג. סחר עשיר מאוד. מדובר באלפי פריטים, ובהם, למשל, גופי תאורת LED המותאמים לכל צורך בחדר, החל בתאורה כללית, דרך מנורות שולחן וקריאה וספוטים להארת תמונות, ועד גופי תאורה נסתרים, תאורה בארונות ובמגירות ותאורה לחדר האמבטיה, הכוללת מגוון מצבים, הניתנים לשינוי באמצעות מסך מגע (תאורה לאיפור, תאורה גבוהה, תאורה רכה ומעומעמת ומערכת קול להשמעת מוסיקה) - והכל בחיבור Bluetooth. גופי התאורה יכולים להתחבר למערכות חשמל חכם ולספק שליטה ובקרה הן ברמת החדר והן ברמת המבנה, מה שמאפשר חיסכון אנרגטי וניהול חכם של המשאבים.


לצד גופי התאורה מציעה ח. ג. סחר מנגנוני נעילה מתקדמים לכל צורך - החל בדלת הכניסה לחדר, דרך כספות בחדרי האורחים ועד לאיזורי אחסון בכל שטחי המלון, הפרטיים והציבוריים כאחד. כל אלה מתחברים לבקרת גישה אלקטרונית של חברת דיאלוק, ונשלטים באמצעות טרנספונדר, החולש על התאורה, מיזוג האוויר, הווילונות החשמליים ועוד.

 

 

את השילוב בין פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לעיצוב מסוגנן ברמת גימור גבוהה, משלימה איכות המוצרים הגבוהה, לה מחויבת חברת ח. ג. סחר מאז הקמתה, לפני למעלה מ-50 שנה. כחברה משפחתית, המנוהלת כעת בידי הדור השני, נהנית ח. ג. סחר ממוניטין רב, שעליו היא שומרת באמצעות הקפדה על איכות המוצרים והשירות הנלווה אליהם, הכולל  אספקה מהירה, אחריות מלאה וזמינות גבוהה.
 

לצפייה בסרטון של אבזור חדר המלון: https://bit.ly/2BdTodn

לצפייה בקטלוג המקצועי של ח.ג.סחר ענף המלונאות היכנסו: https://goo.gl/vsqGBx

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ניתן ליצור קשר עם לירון גולדמן, מנהלת השיווק, 052-3546902

כתובת האתר:www.hgt.co.il

עמוד פייסבוק: ח.ג.סחר פרזול וחומרים לריהוט ולבניין HGTrading


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי