פתרונות עיצוב - 111

מאת: מעצב פנים עידו לאור | צילום: | 03/04/2013
שוקת, ולא למים...

שוקת ירקות – פתרון נוח ומקורי לאחסון ירקות יבשים כגון תפוחי אדמה ובצלים הוא שוקת ארוכה וצרה אותה תולים על הקיר. בזכות צורתה, השוקת אינה תופסת מקום רב וכך ניתן למקמה על גבי הקיר מבלי שתפריע במעבר או בכניסה למטבח.

 

ומה עושים עם כל הדיסקים האלה?
פתרון לאחסון דיסקים – שיקום מי שלא נצברה אצלו במהלך השנים כמות נכבדה של דיסקים. בשוק קיימים פתרונות רבים לאחסון דיסקים, כגון ארונות אוטמים/שקופים, מדפים מיוחדים ועוד. אז הנה אחד נוסף:  קיר שכולו מעוטר בדיסקים שהונחו בתוך מספר מתקני אחסון פשוטים, והותקנו על הקיר בצורה קצת אחרת המייצרת עניין.

ברז עם קטע...
לשוחרי מקוריות ועיצוב עם טוויסט: ברז בירה אמיתי שעובד נהדר גם עם מים - מושלם לשילוב בשירותי אורחים בהם ניתן להסתדר עם ברז המפיק מים קרים בלבד, אבל עם הפתעה בצדם....

חיפויי קיר עם קריצה
חיפוי קיר תורם רבות לעיצובו של הבית. החיפויים הנפוצים הם בלבני סיליקט או בריקים עתיקים שמקורם בפירוק מבנים ישנים, טפטים, וכן טקסטורות של טיח למיניהם. לאלה אפשר להוסיף רעיון קצת אחר- לוחות עץ גולמיים למראה, המותקנים באורח לא אחיד וצביעה לא מלאה, ומעניקים תחושה של אסם המפתיע בתוך הבית. 
פתרון מרענן אחר לחיפוי הקיר, הוא  לתלות עליו תמונה ענקית- פתרון פשוט ויחסית לא יקר. הרעיון הוא לקחת תמונה אהובה ברזולוציה גדולה ולהדפיס אותה על בד קנבס מתוח. ניתן לחלק את התמונה למספר קטעים, דבר המוסיף עניין (וגם מוזיל ומפשט את ההובלה) בתמונה: מפת הרכבת התחתית של לונדון שהוגדלה למידות 3X2.5 משמשת כחיפוי מקורי.

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
תגיות