פתרונות עיצוב - 110

פתרונות עיצוב

מאת: מעצב פנים עידו לאור | צילום: עידו לאור | - 03/04/2013
תיבות דואר - לא רק מחוץ לבית 
למחפשים פיתרון לשמירת הניירת המצטברת - נסו לשלב תיבות דואר גם בתוך הבית, וכך תבטיחו מקום נוח לשמור בו ניירת וחשבונות שיש לתייק, כמו גם מראה מקורי. ניתן כמובן לשלב מספר תיבות דואר על פי השימושים השונים, כגון: תיבה אחת לתיוק ושנייה לפני תיוק, תיבה לו ותיבה לה וכו'.  עיצוב מוצר עם הבנה אנושית.
גם וגם - שידת מגירות / כיסאות
איך לאפשר לילדים לצייר ולשחק בסלון ועדין לשמור על מראה מסודר ומעוצב? נשמע כמו משימה בלתי אפשרית, אך יש לכך פתרון: רהיט שהינו משטח רביצה ומשטח לציור, ותחתיו משולבות מגירות  אחסון, אלא ששתיים מהן, או יותר, הן למעשה לא מגירות אלא כסא נשלף. כך, בעת שהטף נתקף בתשוקה לצייר הוא משמש כשולחן עם שני כיסאות, ובערב, כשהוא פורש לשינה (סוף סוף...) הכיסאות חוזרים למקומם ושוב מקבלים רהיט מעוצב שחזותו אינה ילדותית כלל ועיקר.  סדר, סדר תרדוף.

היישר מהקולנוע
מה עושים עם אהבת אירוח כשהסלון אינו מרווח דיו? אחד הפתרונות החינניים לצורך זה הוא לשלב כיסאות קולנוע מתקפלים, המספקים מקומות ישיבה נדרשים  בעת הצורך, אינם תופסים מקום רב ואף תורמים נופך עיצובי חביב ומפתיע. את הכיסאות ניתן להשיג בשוק הפשפשים, ואם גם טורחים לצבוע ו/או לרפד אותם - מה טוב! עיצוב פנים נושאי.

תגיות

יצירת קשר - פתרונות עיצוב - 110