כנס עיצוב ותכנון בתי מלון ינואר 2018

 

הכנס ה-6 לעיצוב ותכנון בתי מלון  | 15.1.18 | "אבניו" קריית שדה התעופה

בנושא: מלונאות מדור ה Y לדור ה Z.

ההשפעות של המעבר מדור ה X  לדור ה Y וכיום לדור ה Z מחוללים תמורות שונות ומגוונות בעולם המלונאות – תמורות איתן חייבים להתמודד בתי המלון ולתת מענה לאתגרים השונים המציב כל דור ואופיו.

הערכים של דור ה X מפנים את מקומם לאלו של הדור הצעיר יותר – דור ה Y (ילידי 1977-1995), שבתורו מציב סטנדרטים לא נמוכים להתמודדות בשל מאפייניו: דור עצמאי הדורש סיפוק ומענה מיידי לדרישותיו, תלוי טכנולוגיה ורשתות חברתיות. באשר לבתי מלון – כבר לא מדובר על דור שצריך את שירותי המלון הקלאסיים, לא מסתמך על תכני השיווק של בתי מלון אלא על המלצות ברשתות, ומעדיף מלונות בוטיק ייחודיים ושהייה בחללים ציבוריים.

קל וחומר – עולה אט אט השפעת דור ה – Z. דור הנמצא בתנועה מתמדת, חולם בגדול ומבלה שעות ברשתות החברתיות. ואם זה לא מספיק – גם ערכי דור ה – X  עדיין בועטים בהשפעתם על תעשיית המלונאות.

כנס בתי המלון ה- 6 במספר מגיע לעשות סדר.

 

קבוצת "בית ונוי" בשיתוף התאחדות בתי המלון יוזמת ומפיקה זו הפעם השישית את הכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון. הכנס משמש מפגש ייחודי בקרב קהלי יעד ממוקדים העוסקים בענף תכנון ועיצוב מלונות בישראל.

הכנס נועד לדון בהשפעות דור העבר, ההווה והעתיד העומדות בבסיס התכנון והעיצוב המלונאי – הן בהיבט הפיזי, הארגונומי אנושי, והחדשני. כדי לתת מענה ותשובות לאתגרים לעיל הכנס יכלול הרצאות של מומחים מן השורה הראשונה מהארץ ומחו"ל, במקביל לתערוכה מקצועית של מיטב החברות המובילות בתחום העיצוב, האדריכלות והבנייה- המספקת הצצה למוצרים ושירותים חדשניים העמודים לרשות עולם המלונאות.

ההשתתפות בכנס מקנה מחד לחברות בה את ההזדמנות להיחשף לקהלי יעד ממוקדים וליצור שיתופי פעולה עימם, ומאידך- לאדריכלים המשתתפים מקנה הכנס ידע חדש, הרצאות בינ"ל בתחום וחשיפה לכל החידושים העמודים לרשותם בעיצוב.

יו"ר ועדת ההיגוי ומנחה הכנס: אדריכל אלון ברנוביץ'

מתי? 15.1.18

איפה? אולמי "אבניו" רחוב השרון 1 קריית שדה התעופה.

מחכים לראותכם!


 בינתיים אתם מוזמנים לצפות בכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון 2016 :

 

הכנס בחסות

סדר יום

הכנס ה-6 לעיצוב ותכנון בתי מלון  בנושא : מלונאות מדור ה- Y לדור ה- Z

המעבר הבין-דורי בהתפתחות תכנון ועיצוב בתי מלון מדור ה- y לדור ה- z

מנחה ואוצר הכנס: האדריכל אלון ברנוביץ'

08:30-09:30 ארוחת בוקר וביקור בתערוכה

דברי פתיחה:  אמיר הלוי – מנכ"ל משרד התיירות

                   גב' יהל בן נר - מנכ"לית התאחדות המלונות בישראל

הענקת אות הוקרה לרשת מלונות ישרוטל על הפיתוח העסקי ב-5 השנים האחרונות.

במעמד נשיא התאחדות בתי המלון – מר אמיר חייק.

 אדריכל אלון ברנוביץ' – אוצר ומנחה הכנס 

10:15-10:55 יניב ויצמן | ישראל – מייסד ובעלים של חברת Teenk . נושא ההרצאה: תייר בן 16 – איך דור ה- Z ישפיע על פני התיירות.

10:55-11:35 ביט פורנארו | Beat Fornaro | גרמניה – מנהל פרויקטים Brand & Strategy Design Hotels AG. נושא ההרצאה: הדור הבא של האירוח המלונאי.

11:35-12:50 כיבוד קל וסיור בתערוכה.

12:50-13:30 פלוריאן קולנץ | Florian Kollenz  | גרמניה סמנכ"ל פיתוח ראשי ב- 25 hours hotel.    נושא ההרצאה: 25 hours hotels - a balagan success story

13:30-13:45 לכט ניהול וביצוע פרויקטים בע"מ | חדור מיליק. נושא ההרצאה: 5 העקרונות הקריטיים בניהול פרויקט רחב היקף.  

13:45:14:00 ניר גלעד | Nir Gilad | אנגליה – מייסד ומנהל קריאייטיב ב- Nousdesign נושא ההרצאה: מממשי לבלתי מוחשי: התמודדות המלונאות עם דור ה-Z.

14:00:15:00 ארוחת צהריים וסיור בתערוכה.

15:00:15:30 פאנל מומחים בנושא: עתיד פני המלונאות על פי דור ה-Y  ודור ה- Z – מה יישאר, מה ישתנה ומה ייעלם ? מנחה: מיכאל חי. משתתפים: ביט פורנארו, פלוריאן קולנץ, רוב ווגמן, ניר גלעד ואלון ברנוביץ.

15:30-16:10 רוב ווגמן | Rob Wagemans | הולנד – מייסד ומנהל קריאייטיב ב- Concrete. נושא ההרצאה: קטן זה הגדול החדש – עיצוב אדריכלי מהפנים לחוץ.

16:10-16:20 הגרלות הכנס.

** ייתכנו שינויים בלוח הזמנים 

מרצים

ניר גלעד

מתגורר בלונדון מעל 2 עשורים. מאחוריו שורת זכיות בפרסים בינ"ל על פרויקטים שונים ברחבי העולם. עבודותיו כוללות פרויקטים של מגורים ומסחריים כאחד, החל ממסעדות, מלנות יוקרה, ומתחמי ספא וכל אלו ביעדים מרכזיים על הגלובוס.

בין המלונות עליהם הוא אמון – מלון סטאי כנרת, קראון פלאזה לונדון, מרדן אנטליה ורבים נוספים. בבחינתו את הפרויקטים, גלעד מאמין כי לכל פרויקט יש סיפור לספר. "אנו מחברים אנשים למקומות דרך חוויה ייחודית. חשוב לקבל הרגשה מיוחדת כשמגיעים למקום או מרחב מסוים".

מאז הקמת NOUSDESIGN ב 2009, ניר וצוותו היו אחראים למספר פרויקטים זוכי פרסים באירופה, במזרח התיכון ואפריקה. החברה רואה בשיתוף פעולה את המפתח להשגת תוצאות טובות ביותר – "אנחנו קשובים ללקוח ומאתגרים את עצמנו באשר למה שאנו רואים, עד שיוצרים סיפור ייחודי שממקסם את החזר ההשקעה עבור הלקוח".

כשאינו עסוק בתכנון פרויקטים חדשים – גלעד הינו חלק מפאנל שופטים בתחום, ואף מרצה בקרב חוגי העיצוב הבינ"ל.

מיכאל חי

מיכאל חי הוא מבעלי חברת היעוץ ויז'ן הוספיטליטי אשר הוקמה בשנת 2005 ומתמחה בפיתוח וליווי רשתות בתי מלון ומשקיעים פרטיים בפיתוח מלונות ייחודיים ומימוש הפוטנציאל הכללי הגלום בהם. לפני הקמת ויז'ן הוספיטליטי שימש מיכאל כיועץ בכיר בחברת הייעוץ המלונאי הבינלאומית HVS International New York ובמסגרת זו ביצע מספר רב של הערכות שווי, בדיקות כדאיות ותוכניות עסקיות לבתי מלון בכל רחבי ארה"ב ובאירופה. מיכאל הוא בוגר לימודי מנהל בתי מלון ותיירות מאוניברסיטת NYU בהצטיינות יתרה ולונסיון תפעולי במספר מלונות פאר בארצות הברית.

http://vhospitality.com/

אלון ברנוביץ

אדריכל אלון ברנוביץ סיים את לימודיו ב-Pratt Institute N.Y בהצטיינות בשנת 1991, ובשנת 1999 הקים יחד עם מעצבת הפנים אירנה קרוננברג את משרדם המשותף "ברנוביץ קרוננברג" אדריכלים. המשרד, אשר בשנים האחרונות מתמקד בתכנון חללי מסחר ואירוח ובפיתוח קונספטים בשיתוף עם משרדי מיתוג, מונה אנשי צוות בוגרי פקולטות שונות לעיצוב ברחבי העולם, התורמים מעולמם הרחב לתפיסת עולמו.

Rob Wagemans - רוב ווגמאנס- Concrete

מייסד Concrete Architectural Associates, שמפתחת קונספטים עיצוביים ומותגיים ובעלת ראייה חדשנית ופורצת דרך. החברה עוסקת בפיתוחי בטון מחושיים, החל מעיצוב פנים ועד שילוב עירוני, דרך הפרטים הקטנים כגון אביזרי הבניין. משרדו זוכה להכרה כלל עולמית, והוא תכנן בין היתר את citizen M ואת קונספט ZUKO. המאפיינים העיקריים של Concrete בהובלתו הם הדינמיות, המהירות ושאפתנות – מאפיינים שמזכירים עד מאוד את דורות ה-Y וה-Z, מה שמאפשר לחברה להתאים את עצמה באופן המיטבי לעולמם. כמי שלא חושש מתפיסות חדשניות, רוב מצעיד את חברתו בהתאם לרוחות הנושבות בעידן המלונאות של ימינו.

Florian Kollenz - פלוריאן קולמנץ- 25hours hotel

סמנכ"ל פיתוח ראשי ב-25hours, והוא מתמקד בהתפתחות הבינלאומית של החברה, מתוך הבנה כי בעידן הגלובלי של היום זוהי הדרך העיקרית להגיע להצלחה. פלוריאן משלב את ניסיונו הרב במלונאות ובעסקים על מנת להוביל את 25hours לגבהים חדשים מתוך הבנה של הלכי הרוח בשוק בכלל ובקרב הדור הצעיר בפרט.

Serdar Kutucu - סרדאר קוטוקו- Design Hotels

סגן נשיא בכיר למותג ואסטרגיה בחברת Design Hotels, קוטקו הכוח המניע את יוזמות המותג. ראיית הנולד של קוטוקו וההבנה העמוקה שרכש לאירוח, בשילוב עם הניסיון הרב, מסייעים לו להתאים את דרכי הפעולה של החברה לעידן המודרני בכלל ולדור ה-Y בפרט. משנת 2014, קוטוקו הוביל את  המותג Design Hotels להישגים מרשימים. כיום נחשבת Design Hotels לחברה בעלת רוח חדשה ועצמאית, שלרוב מאפיינת יזמים פרטיים ולא רשתות, דבר שמסייע לה לגבש תובנות ודרכי פעולה ייחודיות להתמודדות עם דור צרכני התיירות החדשים.

יניב ויצמן

יניב ויצמן, 43 בעלים של חברת טינק המתמחה מזה כ- 12 שנה בפרסום שיווק ותוכן לבני נוער וצעירים, חבר מועצה בעיריית תל אביב מזה כעשור, מחזיק תיק התיירות ומובילי מהפכת התיירות הגאה בעיר, מייסד ויו"ר ארגון הנוער הגאה.

נושא ההרצאה "תייר בן 16 – איך דור ה Z ישפיע על פני התיירות"


יהל בן נר

מנכ"לית התאחדות המלונות

רוצה לקבל פרטים נוספים על הכנס הקרוב?

מלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

שם מלא
נייד
מייל