כנס עיצוב ותכנון בתי מלון ינואר 2018

 

הכנס ה-6 לעיצוב ותכנון בתי מלון  | 15.1.18 | "אבניו" קריית שדה התעופה

בנושא: מלונאות מדור ה Y לדור ה Z.

ההשפעות של המעבר מדור ה X  לדור ה Y וכיום לדור ה Z מחוללים תמורות שונות ומגוונות בעולם המלונאות – תמורות איתן חייבים להתמודד בתי המלון ולתת מענה לאתגרים השונים המציב כל דור ואופיו.

הערכים של דור ה X מפנים את מקומם לאלו של הדור הצעיר יותר – דור ה Y (ילידי 1977-1995), שבתורו מציב סטנדרטים לא נמוכים להתמודדות בשל מאפייניו: דור עצמאי הדורש סיפוק ומענה מיידי לדרישותיו, תלוי טכנולוגיה ורשתות חברתיות. באשר לבתי מלון – כבר לא מדובר על דור שצריך את שירותי המלון הקלאסיים, לא מסתמך על תכני השיווק של בתי מלון אלא על המלצות ברשתות, ומעדיף מלונות בוטיק ייחודיים ושהייה בחללים ציבוריים.

קל וחומר – עולה אט אט השפעת דור ה – Z. דור הנמצא בתנועה מתמדת, חולם בגדול ומבלה שעות ברשתות החברתיות. ואם זה לא מספיק – גם ערכי דור ה – X  עדיין בועטים בהשפעתם על תעשיית המלונאות.

כנס בתי המלון ה- 6 במספר מגיע לעשות סדר.

 

קבוצת "בית ונוי" בשיתוף התאחדות בתי המלון יוזמת ומפיקה זו הפעם השישית את הכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון. הכנס משמש מפגש ייחודי בקרב קהלי יעד ממוקדים העוסקים בענף תכנון ועיצוב מלונות בישראל.

הכנס נועד לדון בהשפעות דור העבר, ההווה והעתיד העומדות בבסיס התכנון והעיצוב המלונאי – הן בהיבט הפיזי, הארגונומי אנושי, והחדשני. כדי לתת מענה ותשובות לאתגרים לעיל הכנס יכלול הרצאות של מומחים מן השורה הראשונה מהארץ ומחו"ל, במקביל לתערוכה מקצועית של מיטב החברות המובילות בתחום העיצוב, האדריכלות והבנייה- המספקת הצצה למוצרים ושירותים חדשניים העמודים לרשות עולם המלונאות.

ההשתתפות בכנס מקנה מחד לחברות בה את ההזדמנות להיחשף לקהלי יעד ממוקדים וליצור שיתופי פעולה עימם, ומאידך- לאדריכלים המשתתפים מקנה הכנס ידע חדש, הרצאות בינ"ל בתחום וחשיפה לכל החידושים העמודים לרשותם בעיצוב.

יו"ר ועדת ההיגוי ומנחה הכנס: אדריכל אלון ברנוביץ'

מתי? 15.1.18

איפה? אולמי "אבניו" רחוב השרון 1 קריית שדה התעופה.

מחכים לראותכם!


 בינתיים אתם מוזמנים לצפות בכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון 2016 :

 

הכנס בחסות

תגובות האורחים

מרצים

Rob Wagemans - רוב ווגמאנס

Florian Kollenz - פלוריאן קולנץ

Serdar Kutucu - סרדאר קוטוקו

יניב ויצמן

אלון ברנוביץ

ניר גלעד

יהל בן נר

רוצה לקבל פרטים נוספים על הכנס הקרוב?

מלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

שם מלא
נייד
מייל