כנס עיצוב ואדריכלות בתי מלון 2 - 6.5.2013

בשיתוף התאחדות בתי המלון בישראל

<p>בשיתוף התאחדות בתי המלון בישראל</p>

 

לאור הצלחתו חסרת התקדים של הכנס הקודם בנושא, הכנס הבינלאומי ה- 2 לעיצוב ואדריכלות בתי מלון יוצא לדרך!

 

הכנס יארח מרצים אורחים המובילים את תחום המלונאות בארץ ובעולם, ביניהם: אדר' אילן וייסברוד, בעליו של סטודיו GAIA בניו יורק, אדריכל מוביל בתחום תכנון ועיצוב בתי מלון ומסעדות ברחבי העולם.

 

הכנס ידון במכלול ההיבטים של סצנת המלונאות העכשווית ונועד להדגיש את תרומתו של עולם התכנון לקידום תיירות לאומית. קהל היעד כולל: יזמים ומנהלים בענף המלונאות, התיירות, הבילוי והפנאי, ומקבלי החלטות בתחומים אלה, מתכננים ומעצבים, נציגי ממשלה ורשויות מקומיות ומנהלי רכש, בינוי ופיתוח.

 

לראשונה, בכנס הקרוב תוצג תערוכה של חללי קונספט מעוצבים לחדרי מלון, חדרי ספא וכד' ע"י אדריכלים ומעצבים, שלצורך תכנון ועיצוב החלל - ישתפו פעולה לקבלת מוצרי עיצוב, עם חברות להן מוצרים רלוונטיים.

נשמח לתת לכם פרטים נוספים לגבי הצגת מוצריכם בתערוכת עיצוב זו!

 

כמו-כן, כרגיל, תתקיים תערוכה בה ייטלו חלק מיטב החברות המסחריות שפעילותן רלוונטית לתחום, והיא מהווה הזדמנות חשיפה אופטימלית לקהל יעד מפולח וממוקד של לקוחות פוטנציאליים.

תצוגות התערוכה תתמקדנה בנושאים הבאים: ריהוט וציוד, חומרי גמר (חיפוי, קירוי ועוד..), אביזרים סניטרים, טקסטיל, תאורה, עיצובים מיוחדים, תקשורת, אנרגיה, בית חכם, אבטחה ובטיחות, תצוגות מוצרים לענף המזון והמשקאות ועוד....

 

לידיעתכם, בכנס האחרון השתתפו כ-600 מבקרים, מתוכם אדריכלים, מעצבים, יזמים, מנהלי פרויקטים, מנהלי בתי מלון ומנהלי מח' בינוי של בתי מלון.

 

להלן לינק להתרשמותכם מהכנס הקודם: הכנס הבינ"ל לעיצוב ואדריכלות בתי מלון 2012

  

* מדיניות ביטולים: 

ניתן לבטל את ההרשמה, בכתב בלבד, עד ה-21.04.2013.

החל מ-22.04.2013 עד 01.05.2013 יינתן החזר כספי בסך 50% מסכום התשלום.

לאחר תאריך זה לא ינתן החזר כספי והכרטיס יחויב במלואו גם אם לא הגיע לכנס. 

הכנס בחסות

מלונות דן
מקלחונט
Prima Hotels
Exclusive Lighting Furtinire
Atlas Hotels
Kashtan Group
Via Arkadia
יסקי-צםר-סיון
Crowne plaza
Park Plaza

סדר יום

 לקבלת פרטים נוספים אודות הכנס- הקלק כאן! 


 

להרשמה לחץ כאן !

לקבלת פרטים נוספים אודות הכנס- הקלק כאן! 

מרצים

משה ספדיה

משה ספדיה, אדריכל ומתכנן ערים, מרצה ומחנך, תיאורטיקן ומחברם של מספר ספרי אדריכלות, הוא יליד ישראל שבילדותו עקר עם משפחתו לקנדה, שם סיים לימודי אדריכלות באוניברסיטת מק-גיל. עם סיום לימודיו וקבלת תואר מוסמך, התמחה ספדיה במשרדו של האדריכל הנודע לואיס קאן, בפילדלפיה, וחזר לקנדה בשנת 1964 על מנת לפקח על פרויקט הביטאט 67, שהחל כתזה של גמר לימודיו והיווה את האטרקציה הגדולה של תערוכת "אקספו" הבינלאומית שהתקיימה בשנת 1967 במונטריאול. הפרויקט פורץ הדרך, שבמקור תוכנן לספק פתרון מגורים בעלות נוחה, אך כשקרם עוד וגידים הפך לפרויקט מגורים נחשב ונחשק, היווה אבן דרך משמעותית בדרכו של ספדיה, שהפכה לעשייה אדריכלית חובקת עולם הנודעת בזכות איכויותיה הייחודיות וגישתה ההומאנית- גישה המחויבת להעצמת איכויות תכנון תוך התייחסות למרכיבים גיאוגרפיים, חברתיים ותרבותיים המגדירים מקום ועונים על צרכים ורצונות אנושיים. במהלך השנים, במקביל לעבודת התכנון, כתב ספדיה מספר ספרים בתחום האדריכלות, נטל חלק בייזום והצגת סרטים מקצועיים בנושאים אדריכליים רלוונטיים, שימש כמרצה באוניברסיטאות מק-גיל, ייל ובן גוריון, ואף עמד בראש המחלקה לתכנון עירוני באוניברסיטת הרווארד. הרקורד המקצועי שלו כולל גם תערוכות שהוקדשו לעבודתו, וכן זכייה בפרסים, בציונים לשבח ובתארי כבוד, וביניהם מדלית זהב מטעם המכון המלכותי לארכיטקטורה בקנדה, ותואר Companion of the Order של קנדה. רשימת הפרויקטים שביצע ספדיה ארוכה ומרשימה, מקיפה מבני ציבור, מוזיאונים, תכנוני ערים, מרכזי שימושים מעורבים, בתי מלון, שדות תעופה ועוד. בין אלה שביצע בארץ ניתן לציין, למשל, את מתחם ממילא בירושלים, את המבנה החדש במוזיאון השואה, את תכנון טרמינל 3 בנתב"ג, שכונות בעיר מודיעין ובשדה בוקר, את מרכז רבין ומלון מצודת דוד, ועוד. ברחבי העולם הטביע ספדיה את חותם תכנונו, בין היתר, בגלריה הלאומית של קנדה, בספרייה הלאומית בוונקובר,במוזיאון קריסטל ברידג'ס בארקנסו, במשרדי ההנהלה של המכון האמריקני לשלום בוושינגטון, במשכן לאמנויות הבמה בקנזס, ב"מרינה ביי סנדס"- מרכז נופש משולב בסינגפור, במוזיאון הלאומי של הסיקים במדינת Punjab', בהודו, ובפרויקטים רבים נוספים הפרושים על פני הגלובוס ואשר הקנו לו מוניטין של אדריכל מוביל בזירה הבינלאומית. לכתבה המלאה אודות המרצה

http://www.msafdie.com/

אילן ויסברוד

אדריכל אילן ויסברוד, סטודיו GAIA, ניו יורק האדריכל אילן ויסברוד, יליד ישראל (1961), הוא מקימו ובעליו של סטודיו GAIA לעיצוב ואדריכלות, בניו יורק, שפעילותו מתמקדת בשדה האירוח בעיקר- תכנון ועיצוב מסעדות, מועדונים ובתי מלון. שלוש שנים לאחר שסיים את שנות לימודיו במכון הטכנולוגי בחולון (עיצוב תעשייתי ופנים) ואדריכלות בפולי טכניקום במילאנו, הגיע ויסברוד לניו יורק, ובמסגרת חיפושיו אחר עבודה הצטרף לסטודיו של האדריכל אדם טיהאני, עמו עבד על פרויקטים נחשבים כשיפוץ מלון המלך דויד. במקביל, נקרתה על דרכו הזדמנות לבצע פרויקטים פרטיים (בידיעתו של טיהאני), ועיצובה של מסעדת "רפבליק" היה במובנים רבים לסנונית הראשונה שבישרה על המשך דרכו. לפני כ-12 שנה, בעידודו של טיהאני, הקים ויסברוד את סטודיו GAIA, (כשם בתו הבכורה), שבשנים האחרונות הטביע את חותם עשייתו ברחבי ארה"ב והעולם, כאשר בין הפרויקטים שהביאו לפריצתו מחוץ לגבולות ארה"ב ניתן לציין את תכנונם של מלונות רשת W במכסיקו סיטי ובסיאול, קוריאה. פילוסופיית העיצוב של הסטודיו, בו מועסקים אדריכלים ומעצבים מרחבי עולם שונים תוך ניהול שיח פורה, מצהירה על חיפוש מתמיד אחר לקוחות עמם ניתן לחקור את העיצוב והאדריכלות, ולשאוף לדרכים ואפשרויות חדשות המאתגרות את המוסכמות ואת הז'אנרים המוכרים. תחת שרביט ניצוחו של ויסברוד העיצובים המתגבשים בין כתליו מציגים יצירתיות פורצת גבולות, שנועדה לייצר את החוויה המצופה מאתרי בילוי ואירוח: חיות ואנרגיה, תנועה וממד תיאטרלי-דרמטי משתלבים עם היבטים רגשיים לכדי עיצוב טוטאלי שמטרתו לגרום לציבור המבלה ו/או המתארח ריגוש, הנאה אסתטית ונוחות מיטבית. עם רשימת פרויקטים ארוכה שהוא זוקף לזכותו ורקורד מרשים של תכנון חובק עולם, את טביעת חותמו של ויסברוד ניתן יהיה למצוא בקרוב גם בישראל, במלון דירות ריץ במרינה בהרצלייה, ובעיצוב הפנים של מלון ספא "כרמים" בקיבוץ קריית ענבים. לכתבה המלאה אודות המרצה

http://www.studiogaia.com/

מייקל שוורץ

אדריכל מייקל שוורץ MICHAEL SCHWARTZ& ASSOCIATES האדריכל מייקל שוורץ, יליד דרום אפריקה ובוגר לימודי אדריכלות באוניברסיטת קייפטאון ובטכניון, הוא מנהלו ובעליה של משרד " " MICHAEL SCHWARTZ& ASSOCIATES ("מייקל שוורץ אדריכלים") שלו סניפים בירושלים, תל אביב ולונדון. המשרד, הפעיל כבר למעלה משלושים שנה, זוקף לזכותו תכנון פרויקטים רבים, מקומיים ובינלאומיים, למגורים ומסחר, השתתפות בתחרויות, ומוניטין רב שרכש בתעשיית המלונאות- 22 שנה כ"אדריכל הבית" של מלון הבוטיק "אמריקן קולוני" בירושלים, ותכנון בתי מלון ברחבי הארץ, בין היתר בגליל, בתל אביב-יפו, בעכו ובירושלים. במקביל לפעילות התכנון עוסק שוורץ במחקר, הוראה, הפקת סמינרים בתחום האדריכלות, ואף משמש כיועץ בהתנדבות לקבוצות שפעילות בנושאים סביבתיים ובנושאי שימור היסטורי, וכן למועצות מוניציפאליות. כישוריו המקצועיים של שוורץ ומעורבותו בתעשיית המלונאות העמיקו את יריעת הידע שלו בנושא ואת קשריו עם דמויות מפתח בזירה הבינלאומית של התחום, אותן אף "יארח" בהרצאתו באמצעות ראיונות וידאו.

http://www.msarchts.com/

אדריכל יוסי סיון

אדריכל יוסי סיון הוא בוגר הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון, ושותף במשרד האדריכלים הנודע "יסקי סיון מור". 40 שנות עשייתו האדריכלית מקיפות טווח רחב של תכנון בתחומים מגוונים למגזר הציבורי והפרטי כאחד, וביניהם מגורים ובינוי ערים, תרבות ומסחר, תחבורה ושימושים מעורבים. רבים מהפרויקטים אותם הוביל סיון במסגרת פעילות המשרד זכו בפרסים נחשבים, בין היתר, עבור תכנון מגדלי YOO, פרס קפלן עבור תכנון בי"ח איזנברג ביפו, פרס ת"א-יפו לבנייה עבור תכנון מטה הנהלת בנק הפועלים, פרסים עבור תכנון בית IBM, שכונת גילה, פרויקט גני בורוכוב, פרס מטעם ICSC לתכנון עירוני בבלגרד, סרביה ועוד. פעילות התכנון שמוביל סיון מתפרשת גם ברחבי העולם, במדינות כסין, הודו, רוסיה, אוקראינה, רומניה, סרביה ופולין. בארץ שימש סיון כאדריכל ראשי בתכנונם של פרויקטים כמגדלי אקירוב, אביב בצמרת, מגדלי פלטינום, קניון רמת אביב, קניון השרון, מלון חוף הצוק, מגדל מנהטן ועוד.

http://www.m-y-s.com/

מיכאל חי

מיכאל חי הוא מבעלי חברת היעוץ ויז'ן הוספיטליטי אשר הוקמה בשנת 2005 ומתמחה בפיתוח וליווי רשתות בתי מלון ומשקיעים פרטיים בפיתוח מלונות ייחודיים ומימוש הפוטנציאל הכללי הגלום בהם. לפני הקמת ויז'ן הוספיטליטי שימש מיכאל כיועץ בכיר בחברת הייעוץ המלונאי הבינלאומית HVS International New York ובמסגרת זו ביצע מספר רב של הערכות שווי, בדיקות כדאיות ותוכניות עסקיות לבתי מלון בכל רחבי ארה"ב ובאירופה. מיכאל הוא בוגר לימודי מנהל בתי מלון ותיירות מאוניברסיטת NYU בהצטיינות יתרה ולונסיון תפעולי במספר מלונות פאר בארצות הברית.

http://vhospitality.com/

רוצה לקבל פרטים נוספים על הכנס הקרוב?

מלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

שם מלא
נייד
מייל