דלתות פנדור

דלתות פנדור
דלתות פנדור נוסדה בשנת 1989 מתוך חזון להפוך את הדלתות המעוצבות לחלק בלתי נפרד מתרבות המגורים בישראל והיא האחראית על מהפיכת העיצוב שעברו דלתות הפנים בישראל כאשר הפכו מאלמנט פונקציונאלי בלבד לאחד המרכיבים המכריעים ביותר בעיצוב אופיו של הבית. 

בשנת 1995 הייתה פנדור לחברה הראשונה שהחדירה את הסגנון האיטלקי לתודעת הציבור הישראלי ובשנת 1996 הייתה לחברה הראשונה בארץ שהכניסה קווי ייצור ממוחשבים לענף נגרות הבניין. בשנת 1997 החלה, בנוסף ליצור המקומי, לייבא מאיטליה דלתות איכותיות ומעוצבות ששינו לחלוטין את מעמדן של דלתות הפנים בישראל. בשנת 2002 הייתה פנדור לאחת החברות הראשונות בעולם שהשיקו את דגמי למינטו הייחודיים אשר הפכו במהרה לדלתות הנמכרות ביותר בישראל.

מערך ההזמנות הממוחשב באולמות התצוגה של פנדור מאפשר לכל לקוח לשלב בין סוג דלת, צבע, זיגוג ופרזול על מנת ליצור את הדלת המועדפת עליו על פי טעמו, תקציבו והאווירה אותה הוא רוצה להעניק לבית. צוותי ההתקנה המיומנים מבטיחים איכות עבודה בלתי מתפשרת תוך עמידה בלוח הזמנים ומערך שירות הלקוחות נותן מענה ופתרון מיידי בכל עניין גם שנים רבות לאחר הרכישה.

 

חברת פנדור היא כיום יצרנית דלתות הפנים הגדולה והמובילה בישראל תוך שהיא משלבת איכות ייצור בלתי מתפשרת, עיצוב מרהיב וייחודי ותודעת שרות גבוהה ביותר. איכויות אלו מזכות אותה שנה אחר שנה במקום הראשון בסקרים שעורך "המבחן של המדינה" הן בקרב צרכנים פרטיים והן בקרב קבלנים וחברות בניה (מקום ראשון בפעם האחד עשרה ברציפות - מעודכן לינואר 2010) ומעניקים לה את התואר "חברת הדלתות מספר 1 בישראל".