">
רוחמה שרון סוכנויות בע

רוחמה שרון סוכנויות בע"מ

רוחמה שרון – רגיל זה לא בשבילך
אריחים וחיפויים בלתי רגילים

כל מי שמחפש אריחים "כמו פעם" לריצוף, מרצפות בטון ("בלטות"), חיפויים מיוחדים, עיטורים לשילוב ברצפה, ליצירת חדרים מרוצפים כמו בבתים היפים והישנים של תלאביב–יפו, כבר יודע שאין כמו המבחר של רוחמה שרון.
בוטיק הריצופים הזה עוסק בכל הריצופים המיוחדים שיש בתחום, כולל טרה קוטה, ריצוף העשוי מאדמה טבעית וחרסיות, מרצפות בטון (מה שקרוי "מרצפות יפואיות", "מרצפות כמו  פעם"....) ומרצפות שומשום. האריחים הללו מגיעים במבחר צבעים "חלקים" ומבחר תואם של עיטורים העשויים מיציקת בטון או שומשום לכל עומק האריח .ניתן לשלב במשטח מרוצף "שטיחונים", "מדליונים" או פסי קישוט ("בורדורות") בגוונים העשויים בהתאמה לגווני הרקע ה"חלק" שבחרתם.

למי שאינו נלהב מ"בלטות" אילו, יש לנו מה להציע גם בתחומים אחרים: קרמיקות לחיפוי ולריצוף שאין באף מקום אחר, וכמובן עיטורים לקירות (פסים לגמר, פסי עיטור מצוירים ביד, אריחים מעוטרים במבחר מידות), או כפי שקוראים להם "דקורים".
אפשר למצוא כאן כמובן את כל המוצרים לבית מטרה קוטה, ביניהם גם לבנים מפירוקים, שהן לבנים העשויות מטרה קוטה בעבודת יד, משרביות, לבנים דקורטיביות חלולות ליצירת חיץ בין חדרים בבית או ליצירת גדרות דקורטיביות בחוץ......

האולם שלנו, המעוצב בסגנון לופט, מכיל את מגוון המוצרים  היחודיים המוכרים לכולם, של רוחמה, אותם היא אוספת במשך שנים באיטליה, ספרד,צרפת, הולנד ואנגליה.

l