ריצוף שיש נחשב לעמיד מאד,הוא משדרג את מראה הבית מדגיש את הייחודיות שלו ומשדר עוצמה כוח ויופי ">
אולמדע

אולמדע

חברת "אולמדע"-olmeda הינה אחת החברות הותיקות והמובילות בארץ בתחום :האבן והשיש,ומתמחה בחיפוי אבן ,ריצוף אבן, אבני חיפוי ,ריצוף באבן טבעית וריצוף שיש.

חברת "אולמדע "מייבאת את כל השיש והאבן מספרד איטליה ופורטוגל והינה הנציגה הבלעדית של החברות הטובות בעולם.
אחד מהחומרים האיכותיים ביותר בתחום הריצוף הינו ריצוף שיש, הוא משרה אווירת יוקרה בכל חלל ומעניק לבית מראה טבעי מרשים ויוקרתי.
ריצוף שיש נחשב לעמיד מאד,הוא משדרג את מראה הבית מדגיש את הייחודיות שלו ומשדר עוצמה כוח ויופי .

ריצוף שיש – סוגים
הסוגים המגוונים של אריחים לרצוף שיש מקלים מאד על הצרכן בבחירה ובהתאמה לסגנון הבית .החל מריצוף שיש בצבע לבן – שהינו הבהיר ביותר ועד לצבע השחור הכהה ביותר. הטרנד בשנה האחרונה ברצוף שיש הנו הגוון האפור אך גם הצבעים הבזים ממשיכים להיות מובילים בריצוף שיש לבתים, משרדים, בתי מלון, מוזיאונים ועוד משתמשים בכל קשת הגוונים הרחבה שהשיש מציע לנו.

ישנם סוגים רבים של שיש, כשכל סוג של שיש מתאפיין לא רק בגוון אלא גם בדוגמאות ושילובים השונים .הטקסטורה של ריצוף שיש יכולה להיות טקסטורה מבריקה או מט ,ובעיבודים שונים. המגמה האחרונה ברצוף שיש היא לרצף באריחים במידות גדולות. בחלל קטן יש לבחון רצוף שיש שיהיה פרופורציונאלי למידות החלל ובהיר בצבע, כדי לתת תחושה של גודל.

ברצוף שיש בחלל גדול ניתן לבחור באריחים גדולים יותר ואף כהים יותר אשר ישדרו מראה יוקרתי . כמובן שניתן לשלב בין הגונים והכול כיד הדמיון ובהתאם לתכנון האדריכל ורצון הלקוח .הייחודיות ברצוף שיש הנו התוצאה הסופית.- משטח חלק ללא חריצים בין האריחים (פוגות) דבר המשרה מראה אחיד ויוקרתי .כהשלמה לאריחים ברצוף שיש חברת "אולמדע" מספקת פנלים רגילים ופנלים מיוחדים.

בחברת אולמדע – OLMEDA ניתן למצוא ריצוף שיש מהמובחרים ביותר ,מספרד איטליה ופורטוגל.