">
פלסאון

פלסאון

חברת פלסאון הינה יצרנית מובילה בתחום הפלסטיק בארץ ובחו"ל, הוקמה בשנת 1964 בקיבוץ מעגן מיכאל.
החברה מתמחה בייצור מיכלי הדחה לשוק הביתי בארץ ומחברים מפוליאתילן לצנרת ומייצאת לשווקים נוספים בעולם בעיקר באירופה ואוסטרליה.
נוסף על כך, החברה מייצרת מערכות שתייה לעופות ונחשבת למובילה בתחום בישראל, ארה"ב וברזיל.


המפעל הראשי במעגן מיכאל מעסיק מעל 450 עובדים, מתוכם יותר מ- 120 מהנדסים מוסמכים, הנדסאים ואקדמאים נוספים. בנוסף מעסיקה החברה כ- 300 עובדים בחברות הבת שלה ברחבי העולם.

 

החברה ידועה בזכות המוניטין רב השנים כיצרנית של מוצרים באיכות גבוהה. חברת פלסאון מעניקה חשיבות רבה לפיתוח ורכישת טכנולוגיות חדשות במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר תוך שמירה על עלויות ייצור סבירות.

 

מדיניות החברה היא להחזיק רמות מלאי אסטרטגיות בחברות השיווק ובמפעליה השונים. היכולת לתת מענה לדרישות לקוחות ע"י אנשי שטח מנוסים, יחד עם מערכת לוגיסטית יעילה, הנה מרכיב מפתח בשמירה על מערכת יחסים יציבה עם הלקוחות.
 

 לקוחות פלסאון מוזמנים להנות ממגוון רחב של מוצרים ומהיצע של כ-8,000 פריטים, המהווה מרכיב חשוב בהצלחתה של החברה. בין מגוון המוצרים ניתן למצוא ברזים המיוצרים במגוון תצורות, סגנונות וגדלים שוני המותאמים למגוון רחב של לחצים ושימושים, מוצרים סניטאריים, מיכלי הדחה, אביזרי חיבור לצנרת, אביזרים לענף הלול: מערכות לאספקת מים ומערכות האבסה לעופות.