אופיס גולדן ליין

אופיס גולדן ליין

סביבת העבודה שלנו היא המקום בו אנו מבלים את מרבית שעות היום. היא שמשפיעה ישירות על מצב רוחנו, נוחיותנו וכמובן, יעילותנו. בסביבה שכזו, חייבת לשרור הרמוניה בין פונקציונליות לבין עיצוב אסתטי ונעים לעין. בין המראה המוקפד לבין החזות הדינמית. זה בדיוק מה שמציעה חברת OGL.

סביבת עבודה דינמית, חדשנית ומאתגרת, עם דגש על אווירה ייחודית. הריהוט שתופס את העין הוא שילוב בין תוצרת הארץ לתוצרת חוץ,ריהוט משרדי איכותי בעל גימור מוקפד, עד אחרון הפרטים הקטנים. בין אם זה דלפק קבלה או מערכת הישיבה שמפנקת את האורחים בלובי, בין אם זה מראה חדר הישיבות, שולחן המנהלים האישי שלך או חלל העבודה של העובדים שלך. הכל צריך לדבר באותה השפה. השפה שלך.

 

גן עדן לאדריכלים - ריהוט לפי תכנון
המבחר הרחב, הגמישות לצרכי העיצוב ומגוון האפשרויות העשיר, עומדים לרשותך האדריכל, בבואך לתכנן כל משרד. אתה מוזמן לבוא, לשאוב רעיונות ופתרונות חכמים לריהוט ועיצוב משרדים בכל קנה מידה, מהמשרד הקטן ביותר ועד לפרויקטים בקנה מידה גדול - ולדעת שהמשרד הבא שתתכנן יהיה בדיוק כפי שתכננת אותו...והרבה יותר.

 

ריהוט יוקרתי
מטרת החברה לספק לסביבת העבודה של לקוחותינו אווירה עם סגנון ועיצוב. על כן, הקו המנחה בשלב העיצוב לצד פתרונות חכמים הינו יצירת ריהוט יוקרתי המשפיע באופן ישיר בסביבת העבודה.


ריהוט מוסדי
ריהוט מוסדי בעיצוב אסתטי הנעים למראה עם דגש על כל פרט ופרט, שימוש בחומרים עמידים ואיכות ללא פשרות.