">

פנטהאוז רהיטים

פנטהאוז רהיטים
חברת “פנטהאוז רהיטים” מכנסת תחת קורת גג אחת את כל פתרונות העיצוב העילי הבינלאומי לבית ולגן ממיטב החברות והמעצבים בעולם, ומובילה את תחום הריהוט האיכותי מזה למעלה מ-30 שנה. אולמות התצוגה בתל-אביב ובהרצליה פורשים בפני אדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים את עולם עיצוב הבית מהמסד ועד הטפחות: ריהוט פנים, ריהוט גן, כלים, אביזרים וכלי בית. רבים מהפריטים באוסף הינם ייחודיים ונבחרו אישית על-ידי צוות העיצוב של החברה.

פריטי הריהוט והאביזרים הנלווים מיובאים ברובם מאיטליה, צרפת, ספרד, בלגיה, הולנד, אנגליה ומדינות אחרות, ומייצגים למעלה מ-40 מותגי-על, מהאיכותיים והנחשבים בעולם. כל אלה משתלבים לכדי מיקרוקוסמוס עשיר ומעורר השראה, המשקף במדויק את עולם עיצוב והלבשת הבית והגן.

בית פנטהאוז רהיטים החדש בתל-אביב יפו משתרע על פני 1800 מ”ר, המופרדים לשני אגפים, אגף ריהוט גן ואגף ריהוט פנים, שאת שניהם מאפיינות תשומת הלב לפרטים וגישת ה”Total Look”. סגנונות העיצוב – הקלאסי והמודרני – מופרדים גם הם, ובחללי התצוגה האינטימיים נשזרות זו בזו יצירותיהם של כל החברות שלוקחות חלק במתחם, וביחד יוצרות חדרי מגורים מלאי חיים, מושלמים עד הפרט האחרון.