וסטו

וסטו
בגלריית וסטו, כל פריט נבחר בקפידה על פי הרוח המאפיינת את הגלריה - הרמוניה בין האדם לסביבה המתבטאת בעיצובים קלאסיים וחומרי גלם איכותיים השומרים על ערכם לאורך שנים.

את כל הרהיטים בגלריית וסטו אוספת באהבה גבריאלה, המסתובבת בעולם מאירופה מולדתה ועד אינדונזיה הרחוקה- כדי להביא לגלריה את אותם פריטים ייחודיים, איכותיים וקלאסיים בעלי אותו "שיק” אירופאי ההופכים כל רהיט בגלריה ליצירה של ממש.

הרהיטים המיובאים מאינדונזיה מיוצרים במיוחד עבור גלריית וסטו על ידי מפעלים משפחתיים העוסקים בתעשיית הרהיטים מזה דורות. השילוב בין אומנות עתיקה, עיצוב קלאסי ועץ הטיק בעל המרקם הייחודי - יוצרים את המוצר המושלם לבית או לגינה, כזה שיכניס חום והרמוניה לבית, כזה שתוכלו להוריש לנכדים, כזה שהזמן עושה לו רק טוב.

השימוש בעץ מלא בלבד ובעץ ישן וממוחזר מקנים לרהיטים מראה שלא ניתן לקבל אותו בשימוש בפורניר ובשאר תחליפי עץ -  לכל פלטת עץ אופי משלה ולעולם לא תמצאו 2 רהיטים שנראים בדיוק אותו דבר.

אנו גאים במלאי הגדול שלנו לאספקה מיידית, בחנות ובמחסן הצמוד. במתחם חנות הרהיטים יש לנו גם נגרייה צמודה בה אנו עושים התאמות, צביעות ודואגים לאספקת הרהיט המושלם אליכם הביתה.
ומה שלא תמצאו בחנות או במחסן - נשמח לבצע עבורכם כהזמנה מיוחדת מהמפעלים שלנו באינדונזיה.