כיום החברה מייצגת מגוון יצרנים מובילים מרחבי העולם ומציעה מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים. ">

אביטל ב.ס.

אביטל ב.ס.
חברת אביטל הוקמה ב-1994 ע"י בנימין אביטל למטרת יבוא ושיווק רכיבי חשמל ואלקטרוניקה לתעשייה ולבית. במהלך שנות קיומה צמחה החברה במהירות ובעקביות כאשר כיום הינה אחת החברות המובילות בתחומה בישראל.

מגוון המוצרים שהחברה מציעה נבחר בקפידה על סמך בדיקות איכות המבוצעות על ידינו, תוך מתן דגש על תקינה בין לאומית ועיצוב מתקדם. לאחרונה  זכתה החברה לייצג באופן בלעדי את המותג האיטלקי המוביל בעולם לייצור סדרות מפסקים מודולאריות יוקרתיות - AVE spa, והחלה בשיווק משפחת הסדרות החדשה SYSTEM 44.
החברה מבוססת בשוק עם מאגר של למעלה מ-500 לקוחות קבועים במערכת הכוללים בעיקר בוני לוחות, סיטונאיות, חברות קבלן, מוסדות ומפעלי תעשייה ומתגאה ביחסי עבודה קרובים עם לקוחותיה.

חברת אביטל שמה לה לדגש את נושא השירות כערך עליון והיא מעמידה לרשות לקוחותיה מענה טלפוני אנושי בתמיכה טכנית (גם ללקוחות הסופיים), אחריות על מוצריה, שירות תיקונים ללא עלות ומערכת הפצה בשילוח מהיר, בנוסף עושה החברה מאמצים לייבא במיוחד מוצרים שהתבקשו ע"י לקוחות ושאינם במלאי השוטף או כאשר ישנה דחיפות לאספקה מיידית של מוצר ייחודי (בסיכום על תנאים מיוחדים עם הלקוח כמובן).