אוסטרו דיזיין

אוסטרו דיזיין

חברת אוסטרו דיזיין בע "מ נוסדה בשנת 2000 בהמשך ישיר לחברה פרטית בעלת ניסיון של 30 שנים בנגרות.  
החברה עוסקת בייבוא, שיווק והתקנת פרקטים ומייצגת בלעדית את המותג MEISTER בישראל - החברה האיכותית ביותר בגרמניה.
אוסטרו דיזיין בע "מ משווקת  את המותג MEISTER  בשיווק ישיר לאדריכלים, מעצבים, מוסדות וחברות בשוק המקומי. כמו גם  ללקוחות פרטיים.
 

מותג MEISTER הגרמני, בעל הוותק של  85 שנים, פועל תחת המוטו:

MEISTER-THE BRAND FOR PROFESSIONALS WHO LOVE PERFECTION ומציע קשת של  מוצרי חיפוי: פרקטים תלת שכבתיים, פרקט מפורניר, פרקט משעם, פרקט למינציה וכן מוצרים לחיפוי קירות. מוצרים אלה מאופיינים ברמה טכנולוגית ורמת גימור גבוהות וכן ביחס יוצא דופן בכל הקשור לשמירת איכות הסביבה ודאגה למשאבי כדור הארץ.

 

כבר בשנת  1993 הייתה זו החברה הראשונה אשר עמדה בתקינה הגרמנית המחמירה BLUE ANGEL. כל סדרות העץ מקבלות את אות FSC  וכל מוצרי העץ נרכשים רק מיערות  הנמצאים תחת פיקוח של כריתה מבוקרת - חוות עצים. 
בשנת 2008 יצאה החברה  בהצהרה כי היא לא תייצר יותר פרקטים מעצים אקזוטיים מאזורי יערות הגשם. 
כתוצאה  מהחלטות אסטרטגיות אלה חברת MEISTER  היא החברה ה ירוקה  היחידה בתחומה וכל 500 מוצריה עומדים בתקינה מחמירה.
 

בשנת 1993 הייתה החברה הראשונה שעמדה בתקינה המחמירה של BLUE ANGEL  הגרמני. מאז המשיכה ופיתחה בסיס HDF ללא פורמלדהיד כך שכיום כל מוצרי MEISTER  קיבלו את האות הירוק הגרמני BLUE ANGEL שאומר כי מוצרי החברה אינם פולטים רעלים ולכן ניתן למחזרם או להשליכם לפח רגיל ללא כל חשש מריאקציה רעילה.

החלטות אלה אינן עומדות בסתירה לדגש הרב המושם על חזות יוקרתית ואיכות ללא דופי של מוצרי החברה. איכות המובילה לכך שלפרקט מוענקת  אחריות של 25 שנים.

 

נכון להיום  חברת MEISTER, המשווקת ע"י חברת אוסטרו דיזיין בע"מ, הינה החברה הירוקה היחידה בארץ.