ריג'נט תאורה

ריג'נט תאורה
מאז 1908 - יותר מ-100 שנות פעילות.
חברת ריג'נט פועלת בישראל ובאירופה, בשליטתן של שתי משפחות יהודיות - משפחת לוי ומשפחת דרייפוס. החברה היא מקור תמידי לרעיונות תאורה חדשניים משנת 1908, ומאות עובדיה מחויבים למתן פתרונות תאורה חכמים וחדשניים בכל פינה בעולם:
- תאורה חכמה
- תאורת לדים
- תאורה ירוקה
- תאורה חסכונית
- ועוד
 

חבות המוצר שלנו - הביטחון שלכם

מערכות התאורה המעוצבות והפונקציונליות של ריג'נט אינן רק אמינות ויצירתיות, אלא גם עומדות בקנה אחד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום. גופי התאורה של החברה עונים על צורכי הלקוח, ומהווים פתרון אופטימלי עבורו ועבור כל דרישה - פרטית, עסקית, מוסדית ועוד. החברה מספקת גופי תאורה מתוחכמים עבור מגוון רחב של לקוחות, ובהם: בנקים, חברות ביטוח, בנייני משרדים, חדרים מיוחדים, קניונים, מוזיאונים, בתי מלון, חנויות, שדות תעופה, רשתות מזון, אולמות תצוגה, מרפאות ועוד.
 
משרדי החברה האם ממוקמים בעיר באזל, בשווייץ, ומדי יום היא מקבלת 700 הזמנות. החברה מספקת את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה - עובדה שהפכה אותה לחברה המובילה בתחום התאורה בשוק השווייצרי. החברה מכניסה למגוון מוצריה מוצרים חדשניים ופועלת להיות הראשונה בתחום החדשנות  והלקוחות נהנים מכל היתרונות. לחברה התחייבות מקצועית ו-5 שנות אחריות לכל מוצר, וכל גופי התאורה מסופקים עם תוכנת "רילוקס", לחישוב עוצמת התאורה.
 
פנייה לשוק הישראלי
בשל זיקתה לישראל ולעם היהודי, וכן כיון שישראל היא שוק מסחרי פוטנציאלי בתחום, ריג'נט פונה גם לשוק הישראלי. לשם כך, החליטה חברת ריג'נט השוויצרית לפתוח סניף בארץ ב-2002, בראשון לציון. מנהל ריג'נט ישראל, רונן  קליגר, הוא בן למשפחת קליגר העוסקת בתחום התאורה בישראל מזה כשלושה עשורים.

 

משפחת קליגר עוסקת בענף התאורה משנת 1974, ובשל ניסיונה הרב בתחום נבחרה לנהל את ריג'נט ישראל. אולם התצוגה בראשון לציון מאפשר לכל באי המקום להתרשם מגוון גופי התאורה והפתרונות  המקצועיים הנוספים.

התמחות בתאורה ירוקה
באמצעות פתרונות התאורה החכמים של ריג'נט, החיסכון באנרגיה בא לידי ביטוי במספר נושאים:
- דגש על אנרגיה ירוקה.
- עד 50% חיסכון בעלויות החשמל.
- חיסכון בתחזוקה יקרה לאורך זמן.
- חיסכון משמעותי בתדירות החלפת הנורות.
- תאורת לדים חסכונית וידידותית לסביבה, בהתאמה מושלמת למקור האור.