">
קוריאן ארט Corian

קוריאן ארט Corian

קוריאן ארט, הינה חברה יצרנית  מוסמכת, לייצור ועיבוד קוריאן - Corian,  על ידי, חברת Du-Pont  וחברת ניגא מוצרי איכות בע"מ הנציגה והיבואנית הישראלית הבלעדית של משטחי הקוריאן - Corian.
לחברתנו מוניטין של למעלה מ 15 שנה בעבודות "אומן" בתחום הנגרות ולמעלה מ 6 שנים בקוריאן ובעקבות כך עבודות המוגדות כעבודות "אומן" הינן תחום עיסוקנו העיקרי.

כמו כן אנו פונים לכלל המגזרים, כגון:

מגזר הפרטי – משטחים רב–תכליתיים למטבחים, דלפקי אכילה, משטחים לחדרי אמבטיות, ייצור כיורי קוריאן–Corian ו/ או כל פריט המוזמן באופן מיוחד על ידי האדריכל/ מעצב הפנים ו/ או הלקוח.
המגזר המוסדי / ציבורי – חיפוי דלפקים (בבתי מלון/ בתי חולים/ חנויות למיניהן/ בארים וכו' ), משטחים רב–תכליתיים לחדרי אחיות/ רופאים, מסעדות, ועוד ..

למשטחי צמרת ציוד מיוחד ובלעדי,המאפשר ביצוע כיפופים ומתיחה בקוריאן-Corian, תוך שמירה מלאה על תכונותיו וללא כל פגיעה בהם.
בנוסף, אנו מתמחים בייצור של כיורים, אמבטיות, אגניות ו/ או כל פריט אשר מוזמן מאיתנו, באופן מיוחד על פי דרישה, מוצרים אלו מיוצרים באמצעות מיכשור ייחודי ובלעדי הקיים ברשותנו. כמו כן ביכולתנו להדפיס כל פריט מבוקש ובכל גוון מבוקש על גבי הקוריאן - Corian- עומק ההדפסה = 1 מיקרון.
כל זאת באמצעות מיכשור מיוחד שהגדרת התהליך נקראת: Vacuum forming.

למוצרים אשר יוצאים מפתח מפעלנו, ניתנים אחריות מלאה למשך חמש (5) שנים (בהתאם לתנאי האחריות, המפורטים בתעודת האחריות).

עם לקוחותינו נמנות חברות וארגונים פרטיים ממשלתיים וציבוריים, כגון:-  בתי חולים-  משרדים וארגונים שונים, ממשלתיים.-  בנק הפועלים, בנק דיסקונט ועוד..-  רשתות ביגוד למיניהן כגון: G-STAR, Golf ועוד..-  רשתות מזון/ מסעדות למינהן.-  חברות קבלניות פרטיות, כגון: א.דורי, רום גבס, דניה סיבוס, אורתם סהר ועוד רבים אחרים-  קבלנים/ יזמים פרטיים.-  אדריכלים/ מעצבי פנים.-  ועוד רבים אחרים