">
לבידי לביא

לבידי לביא

משפחת לביא עוסקת בתחום העץ מזה 3 דורות והחלה את פעילותה באיטליה בשנת 1943. חברת לבידי לביא הוקמה בשנת 1985. כאשר התחילה את דרכה, עסקה במסחר מקומי של לבידים. בהמשך הדרך בשנת 1990, פרצה בתנופה לתחום יבוא וסחר של לבידים, לוחות סיבית מלמין, מ.ד.פ , פורמייקה ופוסטפורמינג. מאז התרחבה גם לתחום תבניות ולבידי טגו לבניה, לבידי ליבנה, צפצפה וציפויי פורניר ועוד . . .

משרדי החברה ממוקמים באזור התעשייה ברחובות ושם גם קיים אחד מ- 3 המחסנים בו ניתן להתרשם ממגוון מוצרי החברה. ברשותה מחסני הפצה נוספים ברחבי הארץ וסוכני מכירות בפריסה ארצית. חברת לבידי לביא מתאימה את עצמה לצרכים המשתנים בתחום הלבידים ומספקת מוצרי איכות לצד התמחות והתמקצעות בתחום, כל זאת על מנת לשרת באופן מקסימאלי את הצרכים של לקוחותיה. היבוא נעשה בעיקר מאירופה, ארה"ב, ברזיל וסין ואולם לאחרונה החלה החברה לייבא מוצרים נוספים ממדינות נוספות.

החברה מייבאת את מוצריה גם כמוצר מוגמר ומוכן וגם כלבידים בלתי מעובדים ומשלימה את תהליך הייצור בארץ באמצעות ציוד חדיש ממתקדמים בתחום: משור גשר, מכונות חיתוך, הדבקה, קנטים ועוד. החברה פועלת בשיתוף עם חברות נוספות בענף, במטרה ליצור ערך מוסף ללקוחותיה ולאפשר להם ליהנות ממגוון מוצרים גדול יותר.

החברה מספקת את מוצריה בכל חלקי הארץ למעל אלף מפעלים ובתי עסק בארץ. עם לקוחות החברה נמנים גופים ממשלתיים כמו משרד הביטחון, התעשייה הצבאית  ומפעלי הריהוט המובילים בתחום. חברת לבידי לביא הינה המשווקת הבלעדית של לבידי הפנדה והסטאר. לבידים איכותיים אשר ניבנו בהתאמה מלאה לתקן הישראלי, קילוף הלבידים עובר ייבוש בתנור בטרם ההדבקה לכן  אחוזי הלחות בלביד זה נמוכים ביותר ועל כן התוצאה המתקבלת היא יציבות ועמידות גבוהה. הניסיון הרב שנצבר עם השנים לצד שיטות ניהול חדשניות ומנהלים צעירים ונמרצים מקנים ללבידי לביא את אופיה המיוחד חברה וותיקה בתנופה צעירה !!!