אורטל

אורטל

פתרונות החימום, כפרטים עיצוביים, מהווים בשנים האחרונות תוספת משמעותית, בעיצוב חלל הבית. נוכחותם, גם אם לעיתים אינה דומיננטית, מהווה חלק בלתי נפרד מהטיפול בחלל המעוצב, והם משתלבים היטב בסגנונות עיצוב שונים: המינימליסטי, המודרניסטי או אפילו שילוב בין הסגנון הנקי למקושט ואחרים. בין אם אלו תנורי ארובה על גז, ובין אם אלו קמינים יצוקים, נדרשים התאמה וסנכרון בין העיצוב האדריכלי, התקציב וטעם הלקוח, על מנת להגיע לפתרון מיטבי.


החברה המשפחתית, הממוקמת באזור התעשייה של הוד השרון, נותנת מענה, הן תכנוני והן יצרני למירב האתגרים הנדרשים על ידי בכירי האדריכלים והמעצבים בישראל. יתרה מכך, בהיותה המובילה בפתרונות חימום בישראל, מתעדכנת החברה בקביעות בחידושים האחרונים, ובמגמות העולמיות בענף, ומעדכנת במקביל את כל לקוחותיה, המתכננים, האדריכלים והפרטיים, המתייעצים אתה לגבי הפתרון העצובי והאפקטיבי ביותר. בעידן הכפר הגלובלי, מצליחה אורטל להוות גורם משמעותי גם בקנה מידה בינלאומי.


חברת אורטל, היא החברה היחידה בישראל ומהבודדות בעולם אשר מוצריה הם בעלי תקן אמריקאי (CSA), אירופאי (CE) וישראלי.

 

בזכות הניסיון והפתרונות המקוריים והיצירתיים מייצאת אורטל את מגוון מוצריה ל-13 מדינות באירופה ולארה"ב.
באולם התצוגה של החברה אפשר להתרשם ממגוון פתרונות המאפשרים לכל מתכנן להפליג על כנפי הדמיון ולבקש פתרונות יצירתיים על פי הקו שבו בחר לעצב את הבית. גישת ה" Tailor made” המאפיינת את דרך עבודתם של מהנדסי החברה, מבטיחה מוצר סופי המותאם במלואו, הן הנדסית והן עיצובית לדרישות הלקוח.