מגמות התאורה החמות לשנת 2024

באילו מגמות תאורה יתמקדו מעצבים ואדריכלים בשנת 2024? מה ישלוט בראש - מינימליזם או אולי צורות אמנותיות? ריכזנו במיוחד עבורכם סקירה של מגמות התאורה החמות לשנת 2024

מאת: | צילום: קרני תכלת | 12/02/2024

פליז יישאר כגימור הפופולרי

תאורה כדורית אלגנטית עם גימור פליז.

מכיוון שאנו מצפים לצבעים חמים יותר השנה, גימורי הפליז בגופי תאורה כאן כדי להישאר. בעלי בתים התאהבו בגווני אדמה חמים חומים זהובים. פליז משתייך בדיוק לספקטרום הזה של צבעים חמים שעובדים כל כך טוב עבור עיצוב עכשווי ,את גימור המט הרך של שני גוונים האלו, תוך הבלטת החמימות והרכות של הזהב. זה גם אומר שהוא יכול להשתלב כמעט עם כל סוג של עיצוב, מעירוני מודרני ועד בית חווה כפרי.


תאורה ידידותית לסביבה

קיימות היא מילת המפתח של המאה ה-21. תאורת לד, חסכונית באנרגיה וידידותית לסביבה, תמשיך לשלוט בשוק. עם זאת, טכנולוגיות LED חדשות יציעו יעילות אנרגיה רבה עוד יותר, ויסייעו להפחית את צריכת החשמל. גופי תאורה LED כבר יכולים להחזיק עד פי 50 יותר מאשר מקבילותיהן המסורתיות.

אם אכפת לכם בעיקר מחיים ארוכים מאוד לגופי התאורה שלכם, בחרו בגופי תאורה מסוג לד הנ"ל גם נוח וחוסך הרבה כסף על ידי שימוש בפחות אנרגיה. זה גם אומר  שימוש ארוך יותר, וכל ההיבטים הללו ללא ספק ישפיעו על תקציב משק הבית שלך בשנה החדשה.

תאורה חכמה

טכנולוגיית תאורה חכמה הופכת פופולרית יותר ויותר. הוא מאפשר שליטה מרחוק, התאמת בהירות וצבע האור באמצעות סמארטפונים או עזרי קול. מערכות אוטומציה המגיבות להעדפות ולוחות זמנים  יצברו פופולריות ויצמחו ב-2024.

פתרונות חכמים לא חודרניים שניתן ליישם בעצמך כדי לשלוט בבית שלך עם הטלפון החכם שלך. נוחות, בטיחות מוגברת, למשל על ידי הגנה על הבית שלך מפני הצפות, שריפה או פריצה, חיסכון בזמן באמצעות אוטומציה מודרנית ותרחישים מותאמים אישית, ונוחות מוגברת - הכל מותאם לאורח החיים שלך. זו לא רק תאורת העתיד, אלא מגוון פתרונות שמקלים על החיים. והכי חשוב, אתה יכול ליישם אותם בבית שלך מיד - פשוט החלף את הנורה והתקן את האפליקציה. ניתן להוסיף אלמנטים חדשים למערכת בכל עת.

עיצוב מינימליסטי

שנת 2024 תראה עלייה בפופולריות של עיצוב מינימליסטי. צורות פשוטות, קווים נקיים וצבעים ניטרליים ישלטו, עיצובים שיאפשרו לתאורה להשתלב בחלל תוך מתן תחושה אלגנטית ומודרנית.

מנורת תלויה לבנה, או אולי  זרקור המאופיין בעיצוב מינימליסטי ואלגנטי? הבחירה בידיים שלכם. בין אם אתם מעדיפים עיצוב פנים מודרני או יותר קלאסי ואלגנטי, אין ספק שצורות הבארוק לא יהיו באופנה. עם זאת, אתם יכולים להוסיף כתם צבע לפתרונות מינימליסטיים; זהב או נחושת בשילוב עם שחור ולבן קלאסי עדיין נכנס לקטגוריה של מינימליסטי.

היכנסו לקטלוג גופי תאורה להתרשמות מהדגמים העכשווים.

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development