קלי רובינסון

עם הבנה מעמיקה לגבי החשיבות של תכנון ועיצוב חלל העבודה והשפעתו על צורת העבודה, תפיסת העולם ותחושת השייכות – קלי רובינסון יוצרת סביבות עבודה כשבמרכז חשיבתה עומדים שיפור הבריאות ואיכות החיים, ומתן השראה לאינטראקציות משמעותיות, תוך ביסוס והעמקת הקשר לכדור הארץ. עם רזומה עשיר של בניית בתים פונקציונאליים עם חברות פורצות דרך בתחומן, היא ניחנת בחוש עסקי ייחודי יחד עם תשוקה עזה לטיפוח הצד הרוחני.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | 02/10/2018

בתקופה שבה חברות, גדולות כקטנות, ופרילנסים בוחרים לעבוד מתוך חללי העבודה משותפים המציעים משרדים נוחים ואווירה חברתית. בתקופה של טשטוש מוחלט בין עבודה לבין החיים האישיים, האדריכלים והמעצבים נדרשים לגלות יצירתיות גדולה וחשיבה מחוץ לקופסה כדי לתת מענה תכנוני ועיצובי מדיוק, פונקציונאלי וגמיש.

קלי רובינסון

"החללים המשותפים שמעודדים שיתופי פעולה ותקשורת לא מתאימים לכול אחד, ואם יש איזה מהנדס שכדי לעבוד טוב צריך להסתתר במערה השקטה שלו, אז חשוב לי שתהייה לו המערה הזו".


קלי רובינסון

קלי רובינסון

 

רובינסון שואבת את השראתה מהיופי של עולם הטבע כמו גם מתרבויות ומנהגים עתיקים יותר בדמות הפנג-שוואי והיוגה, וכך היא יוצרת איזון אידיאלי בין אלמנטים המרכיבים את עיצוב החלל. היא מונעת על-ידי תשוקה עזה לשנות לחיוב את הדרך שבה אנו מתייחסים אל העולם, ומכאן שהיא מביאה עמה לב מלא אהבה, זוג עיניים קפדניות ומדוקדקות, ואמביציה בוערת לכל פרויקט.

קלי רובינסון

קלי רובינסון

 
 
מעבר לעבודתה בעיצוב חללי עבודה, קלי היא גם דולה, מנטורית להעצמה נשית, מורה ליוגה, והמייסדת של "אינדיגו יוגה ברלין" – סטודיו אינטימי ליוגה הממוקם בברלין.
 

קלי רובינסון

קלי רובינסון

בכנס  INNO 2018 - הכנס הבינ"ל הרביעי לעיצוב ולאדריכלות בנושא המשרד ומרחב העבודה. אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים ובעלי עניין ילמדו על המגמות הכי חזקות בתחום, ישמעו על פתרונות פורצי דרך ויקבלו השראה ממרצים בינלאומיים בעלי ניסיון רב בתחום זה. הכנס יתקיים ב- 5.11.18, מתחם אבניו, קריית שדה התעופה. אל תפספסו את ההזדמנות להיות מעורבים באחד מהשינויים הגדולים ביותר המתרחשים בימים אלו.

קלי רובינסון

קלי רובינסון

קלי רובינסון

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי