המטבח – לב הבית – טיפים לתכנון פונקציונלי

עומדים לפני בניית\שיפוץ המטבח? אנו מזמינים אתכם לקבל טיפים מקצועיים שכדאי לקחת בחשבון בעת תכנון המטבח שלכם על מנת שיהיה יעיל ונוח לשימוש יומיומי ומותאם לאורח החיים שלכם.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | באדיבות בלורן - 01/01/2018

תכנון המטבח עפ"י תפיסת הדינמיק ספייס של BLUM

לאחר צפייה בתהליכי עבודה במטבחים רבים, פיתחו מומחי חברתBlum  שיטה ליצירת מטבח מושלם מתוך מחשבה מקדימה על הצרכים האינדיוידואליים של דיירי הבית.

השיטה, הנקראת DYNAMIC SPACE מאפשרת ליהנות מרצף עבודה נוח וזורם, ריהוט קל לתפעול ותשומת לב מיוחדת לעקב האכילס במטבח – יצירת שפע שטחי איחסון יצירתיים המותאמים באופן ארגונומי לעבודה נוחה ונכונה.

עיקרי השיטה הם יצירת חמישה איזורים: איחסון המזון, איחסון הכלים, איזור הנקיון, איזור ההכנה ואיזור הבישול והאפיה, כשבכל איזור קיים הציוד הייעודי לו.

המטבח – לב הבית – טיפים לתכנון פונקציונלי

 חלוקה זו מסייעת לעבודה יעילה ללא ריצות מיותרות תוך הקדשת מחשבה להנגשת פריטים הנמצאים בשימוש בתכיפות גבוהה על פני אלה בהם השימוש מינימלי, מה שמקל וחוסך זמן בעולם בו זמן הוא מצרך יקר ערך.

המטבח – לב הבית – טיפים לתכנון פונקציונלי

ניצול מקום מיטבי במטבח

במרוצת השנים שטח הדירות קטן יותר וכפועל יוצא קטן גם שטח המטבח. בעת תיכנון מקדים ויסודי של המטבח מתגלים פתרונות רבים ויצירתיים המאפשרים לנו ניצול מירבי ושימוש חכם בשטחי איחסון לא מנוצלים:

מגירה תחת הכיור, מגירות פנימיות, דפנות הגבהה וחלוקה חכמה של פנים המגירות באמצעות מערכת מחיצות ייעודיות שיסייעו לניצול אופטימלי ורווח נקי של מקומות איחסון חדשים בהתאם לצרכיכם.

    

המטבח – לב הבית – טיפים לתכנון פונקציונלי

טכנולוגיות חדשניות וטרנדים

באותה נשימה נזכיר את אחד הטרנדים החדשניים והאלגנטיים בעולם המטבחים: עיצוב חזיתות ריהוט נטולות ידיות. באמצעות מגוון המוצרים והטכנולוגיות החשמליות והמכאניות של Blum: טיפ-און, בלומושן, טיפ-און בלומושן וסרוו-דרייב, (שילוב של פתיחה בנגיעה וסגירה שקטה ורכה על בסיס מכאני וחשמלי), תוכלו ליישם אצלכם במינימום מאמץ חזיתות לארונות, מגירות או קלפות, הנפתחות בנגיעה קלה ונסגרות בתנועה רכה ושקטה ובמראה נקי, מינימליסטי ועכשווי מאוד.

המידע שהובא לפניכם הינו רק טיפה בים המידע המקצועי שיש באמתחתה של חברת "בלורן", שחרטה על דגלה להעניק את כל הפתרונות בתחום התכנון והעיצוב - במקום אחד.

    

המטבח – לב הבית – טיפים לתכנון פונקציונלי

   

המטבח – לב הבית – טיפים לתכנון פונקציונלי

המעוניינים במידע נוסף מוזמנים להרשם להדרכה מקיפה ועשירה באחד מששת סניפי חברת "בלורן" לנוחיותכם. לפרטים נוספים ורישום: 1599-531060