השנה בחגים כבר לא "תצאו מהכלים"

"והרי כמה 'חוקים' (מ'העולם הגדול') אשר ידריכוך בעריכת שולחנך... השתדלי שהסכו"ם מכל צד של הצלחת, לא יעלה על שלוש יחידות. המרחק מקצה השולחן 2 או 3 ס"מ (בקו ישר עם השולחן). כל הסכו"ם עבור הארוחה מונח לפי סדר המנות, מן החוץ כלפי הצלחת. סכינים וכפות – לימין הצלחת לפי סדר המנות...". 

מאת: | צילום: | - 11/09/2016

אף על פי שלמרבה המזל כבר אין לנו (המארחות וגם המארחים) חוקים נוקשים כפי שנכתבו ב"ספר הבית" שיצא לאור בשנת 1965 וש"בו תמצא עקרת הבית עצות קטנות ומאלפות העשויות לעתים "להצילה" ממצבי ביש בעבודות הבית" – עדיין האירוח בחגים אינו פשוט בכלל בלשון המעטה. 

בנוסף על הקשיים הרגשיים הכרוכים באירוח משפחה שעם חלק מבניה אנחנו "קצת פחות" מסתדרים, ישנו הקושי להספיק הכול – בכל זאת, בניגוד לשנת 1965, מלבד הדאגה לרווח הנכון בין הסכין לצלחת, כבר יש לנו קריירה, ילדים, חוגים, סדרות לצפיית בינג' ועוד, לדאוג להם. 
כמה פשוט ככה חכם


אמנם לא נוכל לספק לכם פתרון בנוגע לאירוח של "אין ברירה, השנה זה תורנו", אבל בהחלט נוכל להוריד חלק נכבד מלחץ ההכנות על ידי פתרון פשוט וחכם של סידור מגירות – כדי שגם ברגעי הבישול הקריטיים תוכלו למצוא את סיר המרק הגדול במיוחד או את התבנית הקסומה שעוזרת לכל עוגה להיות טעימה. 
ולפתרון קוראים – מחיצות לחלוקה פנימית 

באמצעות הוספת המחיצות של Blum לחלוקה הפנימית של מגירות המטבח, תוכלו לתכנן ולעצב את שטחי האחסון בתוך המגירות בהתאם לצרכים שלכם, להרגלים ולמוצרים המאוחסנים בתוכן. החלוקה הפנימית של המגרות מאפשרת ניצול אופטימלי של המגרה, ולכן היא מוסיפה עוד מקום פנוי (גם למשקה ה"מרגיע" שאולי תרצו לשתות במהלך סעודת החג). 


בנוסף על כך, בכל פעם שתערכו את רשימת הקניות שלכם במבט חטוף אחד תוכלו לראות אלו מצרכים חסרים וכך לא תקנו בטעות את אותו דבר פעמיים. 
סט החלוקות הפנימיות שמתאים למגירות המטבח של  Blum (ואם תרצו גם למגרות בשאר החדרים בבית), יוצר מגוון של סגנונות ייחודיים ויפים, להתאמה עיצובית מושלמת בין ה"מעטפת" לבין פנים הרהיט. 
מכיוון שהחלוקות הפנימיות מתאימות גם ליחידות האחסון הקטנות וגם ליחידות האחסון הגדולות, מלבד מגירת הסכו"ם תוכלו לארגן גם את המגירות שבהן אתם מאחסנים את: כלי הבישול, הבקבוקים, המצרכים וכדומה. עזרה מאיש מקצוע
כן, אנחנו מבינים, כשאתם שוברים את הראש מה לבשל גם עבור אלו שהחליטו לפתע פתאום להיות יותר טבעוניים מצמחוניים – למי יש כוח נפשי לתכנן מחדש את סידור המטבח? 

ובמיוחד בשביל זה – 
קיים שירות "סידור עד הבית". הרכבת המערכות לארגון פנים המגירה אצלכם בבית ע"י מומחה מטעם בלורן. הרכבת וסידור המגירות תתבצע תוך הקשבה והבנת אורח החיים שלכם. בצורה זו, תחסכו זמן ושטח אחסון יקר. לחצו כאן להזמנת השירות.


ובחגים, אם לא תוכלו למצוא אף נושא שיחה משותף עם אחד מהאורחים שלכם, תמיד תוכלו להראות לו כמה יפה וחכם המגירות שלכם מסודרות, ובנוסף תוכלו לקטוף מחמאות אפילו מהדודה הקשוחה ביותר. 
למידע נוסף על מערכות לסידור פנים המגירה לחצו כאן.


 
לחברת בלורן מרכזי מידע ותצוגה הפזורים ברחבי הארץ.
אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם ממגוון פתרונות האחסון והסידור ולהתייעץ עם נציג במקום.
לרשימת הסניפים לחצו כאן 
 

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם