תתארגנו על עצמכם

סדר וארגון הוא משאת נפשו כמעט של כל אחד על הפלנטה. יש כאלה שמצליחים להשתלט (בקושי) וכאלו (שהם הרוב) שהמשימה הזאת נראית להם קשה יותר מטיפוס האוורסט. הכתבה הזאת מתאימה לכוווולם

מאת: | צילום: | - 19/07/2015
חלוקת המטבח על-פי שיטת ה'דינמיק ספייס' תהפוך את היום-יום במטבח לנוחים וקלים הרבה יותר.

עד כמה שזה נשמע מופרך, בשביל סדר וארגון אין שום צורך להיות אדם מסודר. הסוד הגדול טמון בתכנון המוקדם ובשימוש בעזרים מתקדמים שפשוט ישמרו על הסדר במקומכם. לכל משפחה צרכים שונים. יש מי שהבילוי במסעדות הוא חלק משגרת חיים ויש כאלו שנחשבים למארחים מושבעים שנוהגים לארח ממעשה ידיהם. לכל אחד מהרכבי המשפחות הללו, צרכים שונים לגמרי. 

הם לא צריכים את אותה כמות כלי בישול, מיקום הכלים, עומק המגירות, מספר החלוקות, הכל שונה. התאמה מדויקת של מקומות האחסון, תבטיח נגישות מירבית בזמן ההכנה והבישול שתחסוך לכם התרוצצות מיותרת מקצה לקצה רק כדי למצוא את המחבת. ה'דיינמיק ספייס' היא שיטה המחלקת את המטבח ל- 5 אזורי עבודה: הכנה, בישול ואפיה, נקיון, אחסון מזון ואחסון כלים. באופן הזה כל הכלים הקשורים להכנת האוכל יהיו במקום אחד. לעומת זאת כל הכלים הקשורים לבישול על הגז יהיו במקום אחר, סמוך ליחידת הבישול. 

הכל נגיש, נראה לעין וקל לשליפה. אורגא-ליין, מערכות לארגון פנים המגירות.

המערכות לסידור וארגון פנים המגירות הוא פתרון מתקדם המציע חלוקה נוחה באמצעות מחיצות, המאפשרות לאחסן את הכלים ומוצרי המזון השונים בצורה מסודרת, שמונעת מראש את יצירת גיבובי הכלים. הכל נגיש, נראה לעין, קל לשליפה. באופן הזה לא תהיה שקית פסטה שהתחבאה אי שם מאחורי מארזי קיטניות אינסופיים ואין לקקן, קטן ככל שיהיה שיילך לאיבוד בתוך ים כלי אפיה. 

לבלורן, המקדמת את שיטת הדיינמיק ספייס, מערך הדרכות בלתי תלויות, המאפשרות קבלת טיפים אפקטיביים לתכנון המטבח, תוך שימת דגש על יצירת סדר וארגון לאורך זמן וניצול מקסימאלי של שטח האחסון. אין ספק שהסמן הימני של כל תחום הסדר והארגון הן מערכות לסידור וארגון פנים המגירות. אורגא-ליין למגירות אינטיבו ואנטארו ואמביה-ליין למגירת הלגראבוקס, אך מי שמעוניין להפוך את החיים לקלים עוד יותר, יוכל לשלב פתיחה חשמלית או מכאנית שתאפשר פתיחה וסגירה של ארונות ומגירות גם בשעה שהידיים מלוכלות ולאמץ את שיטת מתקני התליה על-גבי חיפוי קיר, המפנים שטח חשוב על משטח העבודה. 
 
מערכות תלייה לחיפוי קיר במטבח. מדף עם צינור תלייה 47 ס"מ.

מגמת התליה הפכה להיות אחת המתקדמות בעולם היום ואיתה לא אחרו להגיע הפיתוחים בתחום. אין כמעט דבר שלא ניתן למצוא לו כיום פתרון תליה נאות ונגיש. את פתרונות האחסון וניצול החלל ברהיט, ניתן ליישם גם בחללי הרחצה וארונות הבגדים. אותן מערכות לסידור וארגון פנים המגירה, תליה ותאורה, יידעו לשמור לכם על מוצרי האמבט, הגרביים, הלבנים ופרטי הלבוש המקופלים. כדי לאפשר נגישות, בכל מה שקשור לארונות וחדרי ארונות, מציעה בלורן קולקציה עשירה מאוד של פתרונות המאפשרים לגשת בקלות גם לפרטי לבוש התלויים בגובה, מה שהופך גם את התאים הגבוהים ביותר לנגישים ושמישים, שימוש בפתרונות מידוף מודולרים מתקדמים, המעניקים חופש גדול מאוד בעת תכנון הרהיט בחלל. 
 
אמביה-ליין למגירת לגראבוקס. עוצב בקו מינימליסטי ישר, התואם את עיצוב המגירה.


אולמות ההדרכה של חברת בלורן בדיזיין סנטר, בצ'ק פוסט חיפה, ירושלים ובמרכז החברה בראשל"צ מציגים הלכה למעשה, את כל מה שאתם קוראים ממש ברגע זה.

תודו שאתם כבר מרגישים יותר טוב.


להרשמה להדרכה ללא תשלום לחצו כאן 
 
 
 

 
 

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם