לעצב מכל הלב- מעצבים למען הקהילה

עמותת נוער בסיכוי יחד עם בית ונוי גאות להציג את הפרוייקט לעצב מכל הלב. בשיתוף פעולה יחיד מסוגו עוצבו מחדש 18 דירות של נוער בסיכוי. זה הזמן להודות לכל המעצבים והמעצבות שלקחו חלק במיזם המשותף.


מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | - 06/05/2017

הפרוייקט "לעצב מכל הלב" נועד לתמוך בתכנית "גשר לעצמאות" המיועדת למאות בוגרי פנימיות, חסרי עורף משפחתי. תמיכה בצעירים בגילאי – 18-25  שסיימו את התחנכותם בפנימיות או במשפחות אומנה, ושעם צאתם לחיים הבוגרים הם חסרים בגורמי תמיכה, שילוו את צעדיהם הבוגרים הראשונים. בכל דירה מתגוררים כ- 4-6 צעירים מכל קשת החברה הישראלית (חילונים, חרדים, בנות שירות לאומי, ערבים, עולים, דתיים, סטודנטים וחיילים) בדירות יפות ומרווחות , שהושכרו על ידי עמותת "ילדים בסיכוי".

 

 

הפרוייקט "לעצב מכל הלב" , שיזמו מגזין בית ונוי עם עמותת "ילדים בסיכוי", הוא כול כולו התנדבות ונתינה למען ילדים שהוצאו מבתיהם, גדלו בפנימיות וכיום הם צעירים היוצאים לדרכם העצמאית ב31 דירות שהעמותה מספקת להם בכל הארץ. המגזין פנה לקהילת העיצוב , אדריכלים ומעצבים בכל הארץ להתגייס ולקחת חלק במיזם חברתי זה.

 

 

חברת "טמבור" לקחו חסות ראשית לפרוייקט זה וסיפקו את הצבע לכל הדירות וסייעו לנו במציאת צבעים שצבעו את הדירות.

 

 

 31 מעצבות התנדבו לשדרג 31 דירות של צעירים, שגדלו כל ילדותם בפנימיות, בשל נסיבות חיים מורכבות,  בניהם – הזנחה, התעללות, אלימות, יתמות, עוני, מאסר, התמכרות או מחלות. הצעירים הללו יוצאים לעולם הגדול, אחרי שנים שגדלו בפנימיה כילד/ה אחד/ת מיני רבים, ושם דאגו לכל צרכיהם הבסיסיים. 

 

 

 

   

   

   

   

   

   

   

 

 

 

  


 
 

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם