כנס INNO- הכנס הבינ"ל הרביעי לעיצוב ואדריכלות


 

INNO - הכנס הבינ"ל הרביעי לעיצוב ואדריכלות בנושא: המשרד ומרחב העבודה

5.11.18, מתחם אבניו, ק.שדה התעופה


אסטרטגיית תכנון ועיצוב משרדים ומרחבי עבודה:

מרחבי העבודה העתידיים מתאפיינים בהתאמה אישית לעובדים על פי צרכיהם, העדפותיהם, הטעם והאופי האישי שלהם. הללו משקפים את חזון החברה, ערכיה, צרכיה והאסטרטגיה העסקית שלה.

קבוצת "בית ונוי" יוזמת ומפיקה זו הפעם הרביעית את כנס INNO הבינ"ל בנושא המשרד ומרחב העבודה.

הכנס משמש מפגש ייחודי בקרב קהלי יעד ממוקדים העוסקים בענף העיצוב והתכנון של מרחבי עבודה ומשרדים.

 

מהי מטרת הכנס?

כנס המשרד ומרחב העבודה נועד לדון בסדר היום החדש של סביבות העבודה- הן בהיבט הפיזי של החלל עצמו, הן בהיבט הארגונומי – אנושי, והן בהזדמנות להעצמת תכני פעילות שמייצר תכנון מושכל.

 

מה בכנס?

הרצאות של מומחים מהארץ ומהעולם בעלי שם בינ"ל בתחום עיצוב המשרד ומרחב העבודה בעידן החדש.

 

מנחה הכנס: אדריכל אורי הלוי מ"אורבך הלוי" אדריכלים.

 

בין המרצים:

פרימו אורפילה (Primo Orpilla) מהסטודיו לעיצוב O+A, ארה"ב.

ג'יאקומו רוסו (Giacomo Rozzo) מחברת IL-PRISMA , איטליה.

פיטר סחלין (Peter Sahlin) מחברת pS אדריכלים, שוודיה.

בנוסף הכנס משלב תערוכה מקצועית של החברות המובילות בתחום העיצוב, האדריכלות והבנייה- תערוכה שמספקת הצצה עדכנית למוצרים ושירותים העומדים לרשות עולם העיצוב והאדריכלות על כל ענפיו.

ההשתתפות בתערוכה מהווה הזדמנות להיחשף לקהלי יעד ממוקדים וליצור שיתופי פעולה עימם.


מי קהל היעד?

אדריכלים, מעצבים, קבלנים, יזמים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים וחברות מסחריות.

 

צפו בכנס הכנס הבינ"ל השלישי לעיצוב ואדריכלות בנושא: המשרד ומרחב העבודה 2017:


חברות המשתתפות בכנס

סדר יום

בקרוב...

מרצים

אורי הלוי

משרד אורבך הלוי נוסד בשנת 2000, ונמצא בבעלות משותפת של האדריכל אורי הלוי והמהנדסת דפנה אורבך-בירן. החיבור בין ארכיטקטורה והנדסה נולד מתוך רצון לשלב עולם של עיצוב, אור וחלל עם עולם מדויק של חישובי פלדות ובטונים, טכנולוגיות וטבלת ניהול תקציב. בבסיס עשייתו התכנונית של המשרד, האוחז בתפיסת עולם בת קיימא, עומדת חתירה תדירה לחדשנות והטמעת טכנולוגיות מתקדמות, וליצירת חללים מדויקים פונקציונאלית ואסתטית וסביבות עבודה בריאות. גוף העבודות של אורבך הלוי מרשים, וכולל פרויקטים רבים שבוצעו עבור לקוחות בארץ ובעולם, מהם שזיכו אותו בפרסים נחשבים. המשרד הינו חבר במועצה לבנייה ירוקה, מחזיק בתקן ISO 9000 ובעליו רואים עצמם מחויבים למעורבות אישית בכל פרויקט ופרויקט. 

ג'יאקומו רוסו

ג'יאקומו רוסו הוא אסטרטג במחלקת מו"פ בחברת IL PRISMA . במסגרת תפקידו, רוסו מוביל הנהלות בכירות בחברות להבנת הקורלציה בין המציאות בחברתם לבין מגמות חברתיות, ומסייע להם לבחון את עצמם לא רק כישויות עסקיות אלא כמקום עם קהילה של אנשים בעלי דפוסי התנהגויות שונים. זאת הוא עושה באמצעות מחקר וניתוח אתנוגרפיים ותוך כדי תהליך משותף עם החברות.

פיטר סחלין- peter sahlin

משרד האדריכלים PS הוקם בשנת 1996 ע"י פיטר סחלין והוא כולל צוות המתמחה בעיצוב משרדים. "אנו מספקים מענה ברמה גבוהה עבור לקוחות וארגונים  שמציבים לנו אתגרים של עיצוב משרדים. מאז שנת 2000 ביצעו מספר פרויקטים של מרחבי עבודה למגוון רחב של לקוחות ביניהם רד-בול, מיקרוסופט, טרה-קום, שבזכותם זכו למועמדויות ופרסים שונים בתחום העיצוב".


קלי רובינסון - Kelly Robinson

עם הבנה מעמיקה לגבי החשיבות של תכנון ועיצוב חלל העבודה והשפעתו על צורת העבודה, תפיסת העולם ותחושת השייכות – קלי רובינסון יוצרת סביבות עבודה כשבמרכז חשיבתה עומדים שיפור הבריאות ואיכות החיים, ומתן השראה לאינטראקציות משמעותיות, תוך ביסוס והעמקת הקשר לכדור הארץ. עם רזומה עשיר של בניית בתים פונקציונאליים עם חברות פורצות דרך בתחומן, היא ניחנת בחוש עסקי ייחודי יחד עם תשוקה עזה לטיפוח הצד הרוחני.


רם גולדברג

אדריכל רם גולדברג מוסמך הטכניון לאדריכלות ובינוי ערים משנת 1984. פעיל כאדריכל עצמאי משנת 1987 בתחום עיצוב הפנים לעסקים ומסחר. בשנת 1998 החל להתמחות בתכנון ועיצוב משרדים. התמקצעות ומיקוד בתחום הביאה את המשרד להיות מוביל ומשמעותי בשוק העיצוב לחברות הי-טק וארגונים גדולים ומוכרים במשק. בין הלקוחות חברות בינלאומיות מובילות עם פרויקטים חדשניים בארץ ובעולם