כנס עיצוב ותכנון בתי מלון

 

הכנס ה-6 לעיצוב ותכנון בתי מלון  | 15.1.18 | "אבניו" קריית שדה התעופה

בנושא: מלונאות מדור ה Y לדור ה Z.

ההשפעות של המעבר מדור ה X  לדור ה Y וכיום לדור ה Z מחוללים תמורות שונות ומגוונות בעולם המלונאות – תמורות איתן חייבים להתמודד בתי המלון ולתת מענה לאתגרים השונים המציב כל דור ואופיו.

הערכים של דור ה X מפנים את מקומם לאלו של הדור הצעיר יותר – דור ה Y (ילידי 1977-1995), שבתורו מציב סטנדרטים לא נמוכים להתמודדות בשל מאפייניו: דור עצמאי הדורש סיפוק ומענה מיידי לדרישותיו, תלוי טכנולוגיה ורשתות חברתיות. באשר לבתי מלון – כבר לא מדובר על דור שצריך את שירותי המלון הקלאסיים, לא מסתמך על תכני השיווק של בתי מלון אלא על המלצות ברשתות, ומעדיף מלונות בוטיק ייחודיים ושהייה בחללים ציבוריים.

קל וחומר – עולה אט אט השפעת דור ה – Z. דור הנמצא בתנועה מתמדת, חולם בגדול ומבלה שעות ברשתות החברתיות. ואם זה לא מספיק – גם ערכי דור ה – X  עדיין בועטים בהשפעתם על תעשיית המלונאות.

כנס בתי המלון ה- 6 במספר מגיע לעשות סדר.

 

קבוצת "בית ונוי" בשיתוף התאחדות בתי המלון יוזמת ומפיקה זו הפעם השישית את הכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון. הכנס משמש מפגש ייחודי בקרב קהלי יעד ממוקדים העוסקים בענף תכנון ועיצוב מלונות בישראל.

הכנס נועד לדון בהשפעות דור העבר, ההווה והעתיד העומדות בבסיס התכנון והעיצוב המלונאי – הן בהיבט הפיזי, הארגונומי אנושי, והחדשני. כדי לתת מענה ותשובות לאתגרים לעיל הכנס יכלול הרצאות של מומחים מן השורה הראשונה מהארץ ומחו"ל, במקביל לתערוכה מקצועית של מיטב החברות המובילות בתחום העיצוב, האדריכלות והבנייה- המספקת הצצה למוצרים ושירותים חדשניים העמודים לרשות עולם המלונאות.

ההשתתפות בכנס מקנה מחד לחברות בה את ההזדמנות להיחשף לקהלי יעד ממוקדים וליצור שיתופי פעולה עימם, ומאידך- לאדריכלים המשתתפים מקנה הכנס ידע חדש, הרצאות בינ"ל בתחום וחשיפה לכל החידושים העמודים לרשותם בעיצוב.

יו"ר ועדת ההיגוי ומנחה הכנס: אדריכל אלון ברנוביץ'

מתי? 15.1.18

איפה? אולמי "אבניו" רחוב השרון 1 קריית שדה התעופה.

מחכים לראותכם!

 בינתיים אתם מוזמנים לצפות בכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון 2016 :

 

חברות המשתתפות בכנס

סדר יום


מנחה ואוצר הכנס: האדריכל אלון ברנוביץ'


08:30-09:30ארוחת בוקר וביקור בתערוכה


09:30-09:40דברי ברכה    |  מר אמיר הלוי – מנכ"ל משרד התיירות

דברי פתיחה  |  מר עמי חייק  - יו"ר התאחדות בתי המלון

                                    

09:40-10:20יניב ויצמן | ישראל – מייסד ובעלים של חברת Teenk . נושא ההרצאה: תייר בן 16 – איך דור ה- Z ישפיע על פני התיירות.


10:20-10:50סרדאר קוטוקו | Serdar Kutucu | גרמניה – סגן נשיא Brand & Strategy Design Hotels AG. נושא ההרצאה: הדור הבא של האירוח המלונאי.


10:50-12:10כיבוד קל וסיור בתערוכה

12:10-12:50פלוריאן קולנץ | Florian Kollenz  | גרמניה – סמנכ"ל פיתוח ראשי ב- 25 hours hotel.    


12:50-13:30פאנל מומחים בנושא: עתיד פני המלונאות על פי דור ה-Y  ודור ה- Z – מה יישאר, מה ישתנה ומה ייעלם ? מנחה: מיכאל חי. משתתפים: סרדאר קוטוקו, פלוריאן קולנץ, רוב ווגמן, יניב ויצמן.


13:30-14:30ארוחת צהריים וסיור בתערוכה


14:30-15:00הענקת אות הוקרה לאדריכל יהודה  פייגין.


15:00-15:40רוב ווגמן | Rob Wagemans | הולנד – מייסד ומנהל קריאייטיב ב- Concrete. נושא ההרצאה: קטן זה הגדול החדש – עיצוב אדריכלי מהפנים לחוץ .


15:40-15:45הגרלת הכנס. 

מרצים

Rob Wagemans - רוב ווגמאנס- Concrete

מייסד Concrete Architectural Associates, שמפתחת קונספטים עיצוביים ומותגיים ובעלת ראייה חדשנית ופורצת דרך. החברה עוסקת בפיתוחי בטון מחושיים, החל מעיצוב פנים ועד שילוב עירוני, דרך הפרטים הקטנים כגון אביזרי הבניין. משרדו זוכה להכרה כלל עולמית, והוא תכנן בין היתר את citizen M ואת קונספט ZUKO. המאפיינים העיקריים של Concrete בהובלתו הם הדינמיות, המהירות ושאפתנות – מאפיינים שמזכירים עד מאוד את דורות ה-Y וה-Z, מה שמאפשר לחברה להתאים את עצמה באופן המיטבי לעולמם. כמי שלא חושש מתפיסות חדשניות, רוב מצעיד את חברתו בהתאם לרוחות הנושבות בעידן המלונאות של ימינו.

Florian Kollenz - פלוריאן קולמנץ- 25hours hotel

סמנכ"ל פיתוח ראשי ב-25hours, והוא מתמקד בהתפתחות הבינלאומית של החברה, מתוך הבנה כי בעידן הגלובלי של היום זוהי הדרך העיקרית להגיע להצלחה. פלוריאן משלב את ניסיונו הרב במלונאות ובעסקים על מנת להוביל את 25hours לגבהים חדשים מתוך הבנה של הלכי הרוח בשוק בכלל ובקרב הדור הצעיר בפרט.

Serdar Kutucu - סרדאר קוטוקו- Design Hotels

סגן נשיא בכיר למותג ואסטרגיה בחברת Design Hotels, קוטקו הכוח המניע את יוזמות המותג. ראיית הנולד של קוטוקו וההבנה העמוקה שרכש לאירוח, בשילוב עם הניסיון הרב, מסייעים לו להתאים את דרכי הפעולה של החברה לעידן המודרני בכלל ולדור ה-Y בפרט. משנת 2014, קוטוקו הוביל את  המותג Design Hotels להישגים מרשימים. כיום נחשבת Design Hotels לחברה בעלת רוח חדשה ועצמאית, שלרוב מאפיינת יזמים פרטיים ולא רשתות, דבר שמסייע לה לגבש תובנות ודרכי פעולה ייחודיות להתמודדות עם דור צרכני התיירות החדשים.